Німеччина Пам'ятки Карта

Пам'ятки Берліна. Найголовніші і цікаві пам'ятки Берліна - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Берлін, Паризька площа  

Як Ейфелева вежа в Парижі, Колізей в Римі чи Лондонський Тауер в Лондоні, тaк Бранденбурзькі ворота є символом і vizitnoj kartočkoj Берлін.Це сама впізнавана берлінська пам'ятка, з якої почалося будівництво в так званому берлінському классицистическом стилі.

Берлін, Bodestrasse, 1-3Berlin, Am Juliusturm, 64Berlin, Александерплац, Берлін, Am Lustgarten, 1Berlin, рись інвалідності, 50-51Berlin, Alt-Kopenick, 1Berlin, опублікувати рись, 16Berlin, липа вул 9-14Berlin, MatthaikirchplatzBerlin, Schlobstrabe, 1Berlin, На мідному руднику Берлін, Карл-Лібкнехт-Strabe, 1Berlin, Luetzowstrasse, 73Berlin, Bodestrasse  

Берлін - місто з драматичною, суперечливою долею.Кілька десятиліть місто прожив розірваний по живому двома ворогуючими політичними системами.На його тілі ніколи не заживе шрам, залишений Берлінською стіною.У пам'яті людства він завжди асоціюватиметься з двома найбільш кровопролитними війнами двадцятого сторіччя.Не дивно, що багато пам'ятки Берліна асоціюються з бурхливою Німеччина та історія.

 

не тільки Рейхстаг, в Котора zasedaet парламенту Німеччини, в його стінах razmeŝaetsâ музей сучасного мистецтва, Колекція Kotorogo є одним з найбільш značimyh в Німеччині.

 

Бранденбурзькі ворота були побудовані в стилі класицизму в кінці 18 століття, вони стоять в кінці вулиці Унтер-ден-Лінден і є не тільки мало не самим впізнанним символом Берліна, а й символом розколу німецької держави.Ще один символ міста - це, звичайно, Берлінська стіна.

 

Сьогодні від неї мало що залишилося, дві частини міста потихеньку зростаються, але уздовж лінії стіни йде пішохідно-велосипедна стежка довжиною 160 кілометрів.

 

Особливе задоволення - прогулюватися по парках Берліна.Більшості людей старшого покоління Трептов парк знаком тому, що там розташовується меморіал пам'яті радянських солдатів, полеглих при взятті Берліна у Другій Світовій війні.Центром меморіалу є бронзова скульптура солдата з врятованою дівчинкою на руках.Навколо - меморіальне поле з могилами невідомих солдат. Автором меморіалу є відомий радянський скульптор Євген Вучетич.Пам'ятники радянським солдатам встановлені також в Тіргартен парку і у парку Шёнхольцер Хайде.Статус цих пам'яток закріплений за ними навічно, а зміст їх фінансується урядом Німеччини.

 

Берлін багатий пам'ятками. Особливе задоволення від їх огляду можна отримати, сівши разом з городянами, що поспішають у справах, в автобус № 100, маршрут якого проходить повз більшості з них.

Возможно, вам понравится
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
Німеччина. Берлін
Німеччина. Берлін

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы