Отдых в Германии обойдется вам

Німеччина Відгуки Туристів

Хочу поділитися своїми враження про відпочинок в Німеччині в г. Кёльне.

День 1: Летіли ми з пригодами - намагалися економніше (Москва - Мінськ на поїзді, з Мінська до Австрії і там пересадка у Франкфурт на Майні, далі нас зустріли родичі і ми поїхали в Кельн (150 км) по автобану) Справжнє подорож. Вимоталися як не знаю хто, але справа як з'ясувалося того варте =) Приїхали г час постійно переводилося. Зустріли російський НГ і я заснула. Ось так то.

День 2: Вранці 1 січня поїхали в Центр г.Кёльна, в Кельн-будинок - на мене і чоловіка справив собор божевільне враження, мальовничий міст через Рейн, рожд. На собор не піднімалися, було закрито.

День 3: Ранок 2 січня. Вирішили поїхати в шоколадний музей. Нарешті - то я там побувала. Вхід 16 Євро на людину. Побачили багато цікавого, перші шоколадки, як роблять їх і поласували в шоколадному фонтані. Напроти цього музею знаходиться музей Гірчиці, він невеликий, вхід безкоштовний але там стільки дивовижних сортів гірчиці ... полунична і тд .. Музей в 1820 р був відкритий. Ціни на гірчицю від 5 євро. Далі ми гуляли в центрі, прокотилися на метро (для мене так це трамвай безшумний). Ціна поїздки 3, 90 євро до Брюля там ми жили у родичів.

День 4: Ранок 3 січня., Поїхали по магазинах. була мета закупитися. Робіт (знижки) до 90%. Вчасно потрапили. Багато магазинів марочних. Приємно здивувало якість і ціни. Хутра не носять там і не продають. Увечері відвідали Китайський ресторан (все включено) За 20 ево їж скільки хочеш, напої окремо.

День 5: Ранок 4 січня. Вирушили в Голандия в Аутлет. Побувала в магазинах Дольче енд Габана і тд. Можу сказати наступне, не раз чула думку, що там можна купити марочне за копійки мало не за так. Так от, це не так. Не дивлячись на те, що ми потрапили на великі розпродажі, без грошей там робити нічого. Російські товпляться навіть за косметичками Прада ... аби щось урвати. Я купила собі багато одягу. Але сказати що за так не можна. Хутра не продають. Є шкіра. Шкіряні куртки по 10000 руб.

День 6. Ранок 5 січня: Гуляли по околицях, по гостях і родичам. Увечері був Бразильський ресторан. Ось це кайф. чоловік викотився з ресторану, смачно ... все місцеве, дівчинки мулатки танцювали. Ми задоволені (фото під катом)

День 7. Вранці 6 січня ми поїхали в Парк Фантазія Ленд, це німецький дисней. Цей день я запам'ятаю на все життя. Якщо хочете здивуватися і здивувати дітей Вам туди! Обов'язково відвідайте! Це казка. Словами не описати і по фотках не передати. Каруселі, підземні кімнати, безліч атракціонів для дітей. Ціна 35 євро з людини на весь день.

Возможно, вам понравится
Отдых в Германии 2012. Тест Драйв
Отдых в Германии 2012. Тест Драйв
Отдых в Европе. Германия. Берлин
Отдых в Европе. Германия. Берлин

Михаил Ходорковский: «Надо делать то, что от тебя зависит»

—  Швейцарские новости на русском. Каждый день.
То есть если в Лондоне или в Швейцарии к тебе на улице кто-то подходит и хватает за руки, то это гость – человек из Италии, из Германии, из Америки, но не швейцарец и не британец. Не знаю, всегда ли это хорошо, мне сложно судить, как это в ..

Похожие страницы