Вид с моста через реку Маас

Німеччина Фото Туристів

Раз вже отриманий іспанський "шенген", то треба їм ще раз скористатися. Тому Європа і стала метою моєї поїздки. Довго вибирав, куди ж поїхати. У результаті вирішив побувати там, де вже був і де мені подобається, а заодно побачити і нові, досі незнайомі красиві та цікаві місця. Благо Європа ними багата. Так і склався маршрут: Німеччина, Італія, Голландія. Вийшов такий собі музейно-coffeйний тур. Отже, хочу встигнути наступне. Згадати молодість і знайти в Берліні музей НДР. Прогулятися по Сан-Сусі в Потсдамі.

 Сходити на виставку "Особи Ренесансу" в Берліні. Побачити "Таємну вечерю" Леонардо і розгадати "Код да Вінчі". Ліквідувати прогалини в історії мистецтв і подивитися шедеври Відродження у Флоренції (наскільки вистачить часу). Дістатися до "міста веж" - Сан-Джіміньяно. Купити пару нових краваток. Перший раз в житті спробувати устриць. Потусуватися в Коффі-шопах в Амстердамі. Помилуватися Вермєєром в Гаазі. Помочити ніжки в море на голландському узбережжі. 

Спробувати освоїти новий дзеркальний фотоапарат. Планів виходить багато, проте є проблема - я їду без ноутбука. Тому в Інтернет буду виходити з точок громадського доступу, чи то пак з всяких інтернет-кафе та інше. Не впевнений, що все вийде, але спробуємо помандрувати онлайн екстремально, так що вибачайте, якщо часом буду пропадати.

Тут все просто. Купуйте прямо на території Чеської республіки сім-карту діючих операторів зв'язку. Таким чином всі вхідні на ваш телефон дзвінки та повідомлення, будуть безкоштовними та ж якщо дзвінок надійшов з території іншої країни. Чинний роумінг вихідних дзвінків не перевищуватиме 8 крон за хвилину. Найбільш вигідним оператором зв'язку, на мій погляд, є - Vodafone, так як вони пропонують найбільш вигідний тариф по дзвінках на територію Росії.

Нижче наведемо список декількох операторів зв'язку, які на території Чеської Республіки:

- «Vodafone»

- «T-Mobile»

- «O2»

- «U-Fon» і т.д.

ІНТЕРНЕТ

З цим так само у Вас не повинно виникнути проблем. На території буквально кожного готелю або готелю є безкоштовний Wj-Fi інтернет (рідше доводиться оплачувати дану послугу). Якщо Вам інтернет необхідний кожен день, наприклад, Ви не можете відпочити не попрацювавши (спеціально для трудоголіків), то рекомендуємо звернутися до того ж оператору стільникового зв'язку - Vodafone. Це своєрідний Теле2 у Чехов. даний оператор пропонує послугу безлімітного інтернету за 17 крон на добу (десь 28-30 рублів).

У деяких автобусах в Чехії (переважно студентських) є безкоштовний Wi-Fi. При бажанні можна прикинутися студентом і колесити на автобусі до тих пір, поки всі свої справи в інтернеті не завершите.

ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ У ЧЕХІЇ

Рекомендуємо обов'язково придбати проїзний квиток на той час перебування в Чехії, який був Вами заплановано:

1. проїзний на добу - 100 крон;

2. проїзний на 5 днів - близько 500 крон;

3. проїзний на один місяць - 550 крон.

Весь громадський транспорт у Чехії ходить строго за заявленим розкладом! Намагайтеся планувати свій час правильно, що б зайвий раз не боятися запізнитися на автобус.

Разовий проїзд (єзденка) коштує 18 крон. Придбати його можна на будь-яких станціях метро в атомат, тютюнових кіосках (TRAFFIKA). Його можна використовувати:

- На протязі 20 хвилин на трамваї без пересадок.

- Протягом 30 хвилин в метро (близько 5 станцій) без пересадок.

Більш дорогий квиток (приблизно 28-30 крон) дозволить Вам:

- Протягом 70 хвилин подорожувати в метро і на трамваї із зручними для Вас пересадками.

Так само можна скористатися послугою оплати проїзду шляхом відправки смс-повідомлення.

Якщо у Вас чеський оператор стільникового зв'язку, то:

1. Відправляємо смс-повідомлення з текстом: «DPT» на номер: 9020626

2. З Вашого рахунку списується 26 крон

3. Показавши контролеру громадського транспорту цю смс, Ви можете подорожувати по Чехії протягом 90 хвилин із зручними для Вас пересадками.

Через діючий роумінг через інших операторів стільникового зв'язку система не буде працювати!

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы