Зовнішня торгівля

Німеччина Міста Курорти

На території Німеччини розташовані близько 300 різних гірськолижних курортів з прекрасними пейзажами, гостинними готелями і якісними трасами різної складності.Найпопулярнішими є Гарміш - Партенкірхен, Баден-Баден, Бад Кіссінген, Берхтесгаден і Оберстдорф.

 

Гірськолижні курорти Німеччини

 

Унікальні гірськолижні курорти Німеччини відомі в усьому світі.На незабутній відпочинок на курортах Німеччини щорічно в пошуках вражень та адреналіну приїжджають тисячі любителів активного відпочинку.Численні Курорти Німеччина cenâtsâ для neobyknovennoe radušie і гостинності, пишність пейзажів, гірськолижних схилів високої якості і т.д.

 

Гарміш - Партенкірхен - перлина німецьких Альп

 

Одним з найпопулярніших місць відпочинку, справжньою перлиною німецьких Альп, є курорт Garmisch Partenkirchen, на території якого розташована найвища гора країни - Цугшпітце (2964м).Цей курорт, заснований в 1935 році, на сьогоднішній день має більше 50 спусків з трасами різної складності, загальною протяжністю 120 кілометрів.У розпорядженні відпочиваючих якісне обладнання, інструктора, затишні ресторанчики і готелі, наприклад, виконаний у традиційному баварському стилі Аlpina готель.

 

Історія виникнення відомого у всьому світі курорту Гарміш почалася ще з 200 року нашої ери.І донині ці місця зберегли свою первозданну красу. Сьогодні це улюблене місце відпочинку мільйонів людей.Гірськолижні траси розраховані як на початківців, так і на любителів і професіоналів.Крім зимових видів спорту в місті безліч визначних пам'яток, театр, казино та інші види розваг.

І Bud Baiyerzoiyen і Bud Kissingyen і Bud Tyolits і Bud Fyussing і Bud HF, Берлін, Дюссельдорф, Кассель, Кельн, Мюнхен, Ostzyeyebad Bints Tyegyernzyeye Timmyendorfyer Shtrand Франкфурт па Mainye  

Nasyelyeniye Frankfurta па Mainye syegodnya sostavlyayet Okolo 60-50 tysyach chyelovyek.У цьому місті в середині 19 століття починався німецький парламентаризм, а в справжні дні тут зосереджено безліч банків, промислових підприємств, музеїв, галерей і т.д.

Возможно, вам понравится
Німеччина російські / їдемо в місто
Німеччина російські / їдемо в місто
Росіяни в Німеччині | місто Ветцлар
Росіяни в Німеччині | місто Ветцлар
Курортне місто Бад Кіссінген
Курортне місто Бад Кіссінген

На виставці «Турфест-2014» обговорять шляхи розвитку туристичної галузі та представлять новинки сезону & Nbsp; & mdash; & NBSP; Бізнес курс
Znakomyh .. сибірські туристичні напрямки: кататися на лижах "Šeregeš," Алтай та Алтайський край.Серед зарубіжних напрямків індивідуального туризму на «Турфест-2014» можна буде ознайомитися з новими для Сибіру - Словенією, Японією і Німеччиною.

Похожие страницы