Bayern- Баварія: провідний

Німеччина Курорти

10 місць Німеччини, де стоїть погрітися взимку  
1. Термальний комплекс Europa. Баварія  
Ці терми розташовані в містечку Бад-Фюссінг.В комплексі облаштовано 18 різних басейнів з термальною водою. Місце більшою мірою є лікувальним, ніж розважальним.Хоча тут є і водоспади, і 120-метрова штучна річка з найсильнішим плином, і підводні масажі, і сауни.Однак головна мета перебування тут - лікування і профілактика захворювань опорно-рухового апарату (дорослі і діти, які спираються на милиці або тростину звичайне тут явище).Також місцева вода показана при серцево-судинних захворюваннях, стресах.У критому басейні щогодини проводиться лікувальна гімнастика. Тренер показує рухи, стоячи на краю бортика, а диктор в динаміці голосно пояснює, як і що потрібно робити на німецькій мові.Хоча, в принципі, і без мови все зрозуміло!  
2. Термальний комплекс Bad Steben. Баварія  
Тихий і затишний містечко Бад Штебен на північному сході Баварії, приблизно в 50 кілометрах від кордону з Чехією гарний у будь-який час року.Точкою тяжіння тут є термальний комплекс «Therme Bad Steben».До його складу входять не тільки басейни з лікувальною термальною водою (34-36С °), але також сауна-парк з озером, соляної грот, парова кімната, теплий соляної басейн, масажні душі і джакузі, канал з сильним штучним плином, басейни - як під дахом так і на відкритому повітрі.
Відмінною рисою комплексу є використання освітлення всіх кольорів веселки.Наприклад, підсвічування в джакузі влаштована так, що вируюча вода поперемінно забарвлюється то в ліловий, то в червоний, то в зелений, то в блакитний кольори.
3. Велнес-комплекс KissSalis. Баварія  
Це один з найбільших термальних велнес-комплексів Європи.Він складається з декількох зон: spa-world, сауна-парку, велнес-павільйону і фітнес-арени.
Spa-world включає безліч критих і відкритих басейнів, з гарячою і холодною водою, соляні, вихрові та гідромасажні ванни c температурою від 32 ° C до 38 ° C, парові кімнати, грязьові процедурні кабінети.Щодня тут проводяться заняття аквааеробікою.  
В велнес-центрі роблять масажі ціною від 30 до 500 євро (турецький, шиатсу, антистрес, для двох, антицелюлітний, що знижує вагу, ломи ломи, гарячими каменями).
4 Каракалли Спа комплекс. Баден-Баден
Возможно, вам понравится
Німеччина Курорт Ойбіні та інші
Німеччина Курорт Ойбіні та інші
На гірськолижному курорті в Німеччині
На гірськолижному курорті в Німеччині
Німеччина: Курорт Баденвайлер і
Німеччина: Курорт Баденвайлер і

Мер Москви прийняв відставку глави департаменту охорони здоров'я & Nbsp; & mdash; & NBSP; Радіо Ехо Москви
Найбільша розміщення власники в цих країнах - заступник gendirektora «Росатом» Кирило Комаров і сенатор від Пензенської області Любов Глєбова в сімейному пара будинку площею 541 кв.м в Німеччині. Нерухомістю або землею в Латвії володіють 32 держслужбовців.4. Фінляндія і Естонія.

Похожие страницы