МДФ (Германия,Турция,Южная

Німеччина Туреччина

Дивні речі кояться в державі Туркменістан. Був журнал з живою інформацією про події у цій країні. І раптом мову журналу різко помінявся - перетворився на пропогандістскую газету. Куди поділася господиня і що, взагалі, відбувається - не розумію, але здогадуюся ...
Країна - то, та ще ... Спробуємо що -те змінити.


І почнемо з однією цікавою статті надрукованій, по всій видимості, на одному продержавним сайті Туркменістану -
"І що ж бачить сьогоднішня молодь Туркменістану. Незрівнянні речі. Республіка двадцять п'ять років тому і сьогоднішній Туркменистан: це при порівнянні все одно, що небо і земля. Всіма забута, дотаційна, абсолютна безправна і постійно дорікають околиця імперії і процвітаюче, багате, що володіє усіма атрибутами суверенності - незалежне, нейтральна держава.

 Раніше, видобувала за безцінь бавовна для інших, а тепер має свою власну інфраструктуру текстильної промисловості країна. Перш, ввезення металоконструкції, а тепер має свою промисловість. Зв'язок, транспорт - все на вищому рівні. Країна один з перших на пострадянському просторі повністю обновила авіапарк, причому не аби що, а «Боїнг». Кругом оптико-волоконна, цифровий зв'язок. Нові пасажирські і вантажні вагони. Кругом, куди не кинь, всюди все найсучасніше. Школи, дитсадки, шикарні будівлі міністерств і відомств. Нові затишні житлові комплекси. Суперсучасні готелі, стадіони.


Ось те небагато, що день у день реально бачить туркменська молодь. До того ж не такі старі та їхні батьки, які своїми очима бачили те, що було раніше. І тут не потрібен ніякий «інструктаж», не потрібні «агітація і пропаганда». Будинки діти можуть все сповна отримати, що називається з перших вуст, щоб зробити свої порівняння.

Возможно, вам понравится
Германия - Турция. Обзор матча
Германия - Турция. Обзор матча
германия турция
германия турция
Германия_Турция Гроза
Германия_Турция Гроза

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы