Німеччина Курорти Море

Вид на Балтийское море с острова Эланд Свято це не особливо популярний у світі, але ось в країнах, що виходять до водам цього моря, він завжди відзначається безліччю акцій, присвячених захисту екології.

 

В першу чергу, цей холодний північний водойму асоціюється у нас Петергофом, що стоїть на Фінській затоці, але є тут ще кілька місць для відвідування.

 

Своїм якістю здавна славляться курорти Балтики, багатьом з яких вже кілька століть.На думку туристів, влітку тут ідеальне поєднання пляжного відпочинку з культурним, значить можна не тільки поправити здоров'я і засмагнути, але й познайомитися з історією країни, в якій ви відпочиваєте.

 

Швеція Еland

 

ЕТА країна не baluet Туристів Жарро, але Один навколо і далі kurortov vesyma відомі.Острів Еланд, розташований в семи кілометрах від материка і з'єднаний з ним автомобільним мостом, може похвалитися не тільки найчистішої природою, а й безліччю старовинних церков, пам'ятників і музеїв.Відпочинок на цьому острові так популярний у європейців, що його називають «шведським Блакитним берегом».

 

До визначних пам'яток Еланд відносяться також раукари - унікальні скульптури, виточені з вапняку не людьми, а вітром.А ще - численні старовинні млини і місцеві пляжі, чий білий пісок, що контрастує з темною водою Балтики, служить місцем відпочинку сотням серферів, що приїжджають сюди в гонитві за вітром в період з травня по жовтень.

 

Тижневий відпочинок на острові Еланд коштує близько 800-1200 $, ціна коливається в залежності від того, яку готель ви виберете і звідки добираєтеся.

 

Німеччина, Рюген

 

Німці іменують Балтійське море Східним і обожнюють відпочивати на ньому всією сім'єю.Культура «вільного тіла» і турбота про власне здоров'я, властива німцям, стала причиною будівництва на узбережжі безлічі будинків відпочинку, готелів та приватних будинків, де можна зняти кімнату з видом на порізаний, скелястий берег.

Возможно, вам понравится
Німеччина Курорт Ойбіні та інші
Німеччина Курорт Ойбіні та інші
На гірськолижному курорті в Німеччині
На гірськолижному курорті в Німеччині
Німеччина: Курорт Баденвайлер і
Німеччина: Курорт Баденвайлер і

Німеччина стурбована сильним падінням роздрібних цін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інвесткафе
"Сьогодні PROVEL з друзями Шаховий Король bal'neologičeskom курорті в Vetreno (Болгарія) натрієві теплою мінеральною водою Буте від землі - é ü плавали в басейні з гарячою водою душа фантастичною - на цьому курорті був перший раз - natrievaâ - до kožnoe.. ці мої друзі взимку не живуть в ..

Похожие страницы