Німеччина Курорт Бад Емс

       
<Таблиця CELLSPACING = "0" cellpadding = "0" кордон = "0">  
 

Бад Емс / Бад-Емс

 

Бад Емс - європейський оздоровчий і курортний центр, відноситься до одних з найвідоміших курортів в Європі.Тур до Німеччини з відвідуванням курорту Бад Емс допоможе зібратися з силами після метушливих робочих буднів або подорожі по великих містах Німеччини.

 

З самого початку Бад Емс був одним з найбільш шанованих і важливих оздоровниць в Європі.В XIX столітті він мав успіх у європейських царів, імператорів, королів, відомих політиків і акторів, які дбали про своє здоров'я в Бад Емсі і оновлювали сили і життєздатність.І незважаючи на соціальні зміни і політичні перевороти, Бад Емс залишився Європейським оздоровчим і курортним центром. Місто вирішило скомбінувати стандартний підхід сучасних оздоровчих курортів з більш традиційними методами оздоровлення - можливо це його історичне минуле, яке надає Бад Емсу його особливе чарівність.

 

Бад Емс лежить посеред природних ресурсів ідилічною долини Лан і оточений лісистими схилами Таунус і Вестфалії.Безліч пішохідних шляхів пропонують велику різноманітність пейзажів долини Лан, і стільки ж монастирів, замків та палаців.Природні стежки і екологічно дружні гірські ферми зустрічаються на всьому шляху. Ви можете наповнити свої легені свіжим повітрям і відчути Природу в повній чистоті, катаючись на каное або ходячи пішки або катаючись на велосипеді.

 

"Émskie Води» - вони вийняли з найстаріших у Німеччині - roždaemye в глибині геологічних Emskogo вигину.Тутешні води високо насичені мінералами. Перша письмова згадка про термальних цілющих джерелах Бад Емса відноситься до 1172.Перша рекомендація до вживання Емсской мінеральної води як цілющого засобу відома нам з 16-го століття.В 18 і особливо в 19 століттях короновані особи, дворянська знати, а так же відомі діячі культури, політики і економіки шукали, і знаходили тут зцілення.

     
Возможно, вам понравится
Німеччина російські / їдемо в місто
Німеччина російські / їдемо в місто
Росіяни в Німеччині | місто Ветцлар
Росіяни в Німеччині | місто Ветцлар
Курортне місто Бад Кіссінген
Курортне місто Бад Кіссінген

На виставці «Турфест-2014» обговорять шляхи розвитку туристичної галузі та представлять новинки сезону & Nbsp; & mdash; & NBSP; Бізнес курс
Znakomyh .. сибірські туристичні напрямки: кататися на лижах "Šeregeš," Алтай та Алтайський край.Серед зарубіжних напрямків індивідуального туризму на «Турфест-2014» можна буде ознайомитися з новими для Сибіру - Словенією, Японією і Німеччиною.

Похожие страницы