Німеччина Тури з Дітьми

Багато хто, напевно, здивуються, дізнавшись, що найбільша кількість тематичних парків розваг чекає активних діточок зовсім навіть не у Франції чи Іспанії, а в спокійній і навіть кілька флегматичної Німеччини. Саме тут уміють так розважати дітей і підлітків, що вони прагнуть повернутися сюди знову і знову.

На жаль, більшість парків атракціонів не працюють в зимовий час (приблизно з жовтня по квітень), зате влітку обов'язково заплануйте відвідати Європа-парк, Фантазія-ленд або Лего-ленд, а також Heide-Park, Hansa-Park, кіно-парк Movie World.

Як вибрати з такого різноманіття? По-перше, звичайно, виходячи з інтересів дитини. Кожен парк має свою особливість, родзинку, яка приваблює в нього сім'ї з дітьми з усієї Європи. А, по-друге, візьміть до уваги, що парки знаходяться досить далеко один від одного. Отже, вибір того чи іншого парку залежить ще й від того, в яку частину Німеччини ви вирішили відправитися.

Адже і крім парків сім'ї з дітьми в Німеччині чекають прекрасні можливості для повноцінного відпочинку.
У літній час ми пропонуємо відпочити в так званій Німецькій Прибалтиці. Цей відпочинок - чудовий вибір для сімей з маленькими дітьми, які схильні акліматизації при зміні клімату, а також з дітьми - алергікам.

А відпочинок на озерах Баварії - прекрасна можливість поєднати в одній поїздці спокій, розваги та пізнавальну частину. Вода деяких баварських озер (наприклад, Тегернзєє) настільки чиста, що її можна пити. Повітря найчистіший, поруч Альпи. А відносно недалеко - Лего-ленд, казкові замки Баварії, Мюнхен, Зальцбург, Інсбрук. І далі все залежить тільки від Ваших побажань, вільного часу і віку дітей.

Німеччина вражає різноманіттям «туристичного» меню: багатоликий Берлін, загадковий Гамбург, чудові природні ландшафти, сучасна архітектура і прекрасні пляжі Німецькій Прибалтики ─ це далеко не все, що вас чекає тут!

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы