Німеччина Відпочинок Ціни

Дюссельдорф, ГерманияШукаєте тури в Німеччину з Москви? Ви на правильному шляху. Наша компанія є туроператором і пропонує найрізноманітніші тури по цій країні і суміжним державам.

 

Берлін, Мюнхен, Кельн, Франкфурт, Баден-Баден, комбіновані тури "Кельн-Амстердам" і "Мюнхен-Відень", альпійські гірські курорти, озера Німеччини, мовні курси - все це і багато іншого ви знайдете на нашому сайті.

 

Наша компанія спеціалізується на туристичних турах до Німеччини і існує з 1984 року.Уже 30 років ми організуємо подорожі до Німеччини і по всьому світу.

 

Тури до Німеччини - гарантія якості за розумними цінами

 

Підібрати тур до Німеччини навіть онлайн не є складним завданням.Всі ціни, які включають повний і необхідний набір послуг, починаючи від звичайної медичної страховки, закінчуючи страховкою від невиїзду.
Якщо ви не зможете здійснити поїздку, то не загубите ваші гроші.

 

Авіапереліт: ми пропонуємо на вибір можливість перельоту будь авіакомпанією, від бюджетної Air Berlin до "Аерофлоту" і Lufthansa.

 

А ще, хай хоч і невелика дрібниця, але зайвої точно не буде, - це повноцінний кольоровий путівник по Німеччині: більше 200 сторінок корисної інформації, включаючи фотографії та карти.

 

Конкретні ціни на деякі популярні тури по Німеччині

 

Тури до західної Німеччини представлені найпопулярнішим напрямком тур - в Мюнхен, столицю Баварії.Він пропонується нами в декількох варіантах, від 5 до 8 днів. Вартість туру в Мюнхен на 5 днів починається від 27 тисяч рублів, на 7 днів від 30 тисяч і на 8 днів від 31 тисячі.

 

В рамках екскурсійної програми будуть проведені 2 туру містами Німеччини, оглядові екскурсії і виїзд на цілий день в Баварські Альпи з оглядом знаменитого замку Нойшванштайн.

Возможно, вам понравится
Відпочинок і туризм - Німеччина
Відпочинок і туризм - Німеччина
НІМЕЧЧИНА Покупки (Ціна на
НІМЕЧЧИНА Покупки (Ціна на
НІМЕЧЧИНА: Ціни на продукти в
НІМЕЧЧИНА: Ціни на продукти в

Переклад Google & NBSP; & mdash; & NBSP; Національна Ідея
..

Похожие страницы