Німеччина Відпочинок Відгуки

Дюссельдорф - модний і, мабуть, самий витончений місто Німеччини. Ще сам Наполеон захоплювався цим дивовижним містом, називаючи його «маленьким Парижем».

Історія Дюссельдорфа почалася ще в далекому XII столітті. На місці сучасного міста, в гирлі тихої річки Дюссель, знаходилася невелике рибальське село. До слова, звідси і пішла назва міста. Адже «Дюссельдорф» дослівно перекладається, як «село на Дюсселе». З часом поселення стало розростатися і незабаром перетворилося у велике місто.

Сьогодні Дюссельдорф є адміністративним центром найбільш населеною федеральної землі Німеччини - Північній Рейн-Вестфалії. У місті зосереджені головні центри великих німецьких банків і фінансових компаній країни. Тут знаходяться штаб-квартири багатьох великих фірм (Henkel, Vodafone, Degussa, Metro AG, WestLB). Пейзаж Дюссельдорфа Daimler розмістив в Дюссельдорфі складальні підприємства з випуску автомобіля Mercedes-Benz Sprinter. А Volkswagen AG випускає в цьому місті VW Crafter. Тут же знаходяться великі навчальні заклади, зокрема, престижний Університет Генріха Гейне і відома Дюссельдорфська Академія мистецтв.

Білка в парку Дюссельдорфа Багато визнають Дюссельдорф найелегантнішою метрополією в долині Рейну. Всесвітню популярність місто отримало завдяки своїм неповторним тижнях моди, які залучають дизайнерів з усього світу. За цей Дюссельдорф прозвали центром моди Німеччини.

Не тільки ділової та модний, але і культурний Дюссельдорф заслуговує уваги. У місті розташовуються великі театри, галереї, музеї, відвідування яких не залишить байдужими нікого. Особливої уваги заслуговують твори архітектури різних епох, починаючи від середньовічних готичних церков і закінчуючи сучасними хмарочосами в стилі хай-тек.

Белка в парке Дюссельдорфа

У цій статті я б хотів розглянути таке питання: куди поїхати відпочивати, до Єгипту або Туреччини?

Обидві цих країни - одні з найбільш курортних містечок, і відпочинок популярний і в Єгипті та в Туреччині, але що ж вибрати, куди поїхати людині, що збирається відпочити? Зараз ми в цьому розберемося!

Насправді вибір не так складний, як здається.
Якщо ви зібралися відпочити взимку, то вашим вибором повинен стати Єгипет в тому випадку, якщо ви бажаєте покупатися в морі, погрітися на сонечку, загалом якщо ви любитель пляжного відпочинку, а от Туреччина в цей час року може дати вам відмінні гірськолижні курорти, в Туреччини взимку вам не вдасться провести свій відпочинок на море, воно там холодне, а ось в басейні купуватися можна.

Якщо вам потрібна бюджетна поїздка взимку, то тоді ваш вибір - Туреччина. Ви зможете відпочивати в готелях 5 *, насолоджуватися відмінним висококласним обслуговуванням, а найголовніше - відмінний вигляд і природа Туреччини, гори, практично йдуть в море, посипані різноманітною рослинністю. Взимку вас чекає багато екскурсій, які дозволять вам трохи краще дізнатися країну!

У Єгипті взимку ціни хоч і трохи нижче, але якщо, наприклад, ви вирішили відпочити в свята, то ціни вас не порадують.

Регион
Германия

Количество населения

588 169 человек (на 2010 год)

Основан

1288 год

Площадь

217, 0 км²

Плотность населения

2710 чел/км2

Валюта

евро

Часовой пояс

UTC+1, летом UTC+2

Почтовый код

Международный телефонный код

+49211

Возможно, вам понравится
Отдых в Германии 2012. Тест Драйв
Отдых в Германии 2012. Тест Драйв
Отдых в Европе. Германия. Берлин
Отдых в Европе. Германия. Берлин

Михаил Ходорковский: «Надо делать то, что от тебя зависит»

—  Швейцарские новости на русском. Каждый день.
То есть если в Лондоне или в Швейцарии к тебе на улице кто-то подходит и хватает за руки, то это гость – человек из Италии, из Германии, из Америки, но не швейцарец и не британец. Не знаю, всегда ли это хорошо, мне сложно судить, как это в ..

Похожие страницы