Німеччина Відпочинок на Море

Вам неодмінно варто відвідати містечко Шонау, що розташувалося поруч з казково красивим Королівським озером.Тут знаходиться знаменитий національний парк Берхтесгаден з його неповторною природою.Овіяні переказами неприступні скелі, сяючі чистотою озера, прекрасні водоспади, цілюще гірське повітря - все це створює атмосферу блаженства і спокою.Іноді в дзвінкій тиші лунають величні удари дзвону знаменитої церкви Святого Варфоломія, і густе відлуння органу летить над горами, підносячись до небес.

Відпочинок в Шонау - це королівський відпочинок! Тут для всіх знайдеться заняття до душі. Канатна дорога доставить вас на плато Йеннер, де ви зможете здійснити пішохідну екскурсію і помилуватися незабутніми видами Королівського озера.

 

В будь-який час доби в Шонау до ваших послуг безліч сучасних басейнів і соляних джерел, барів і ресторанів, прогулянкові катери і яхти, всі водні води спорту, велосипедний спорт, параглайдінг, мінігольф, рівнинні лижі - тут кожен знайде собі заняття за смаком або зможе захопитися чимось новим.

 

Берхтесгаден - АБСОЛЮТНО унікальне місце Німеччина.У місті знаходиться Центр клінічного курорту Землі Берхтесгаден, який приймає туристів з усього світу, і ви також можете поправити тут своє здоров'я.Курорт Шонау ам Кенігзєє має цілющим кліматом. Лікувально-оздоровітелние програми Ви зможете забронювати за спеціальним запитом.

 

Крім того, Ви зможете відвідати багато цікавих місць, як наприклад - відвідайте одне з найкрасивіших і історично цікавих місць - гора Кільштайн - захоплюючий екскурсійний маршрут.

 

З гори Кільштайн (1834 м) відкривається захоплюючий вид на Земллю Берхтесгадена.З травня по жовтень по серпантинної дорозі комфортабельні автобуси всього за 20 хвилин доставлять вас до Кільштайна. Вам належить проїхати через вибитий у скелі тунель довжиною в 124 метра, а потім на шикарному ліфті, обробленому міддю, за 41 секунду ви підніметеся на гору, до орлиного гнізда.

 

"Орлине гніздо" було спроектовано сподвижником Гітлера Борманом як конференц-центр і подаровано фюреру на 50-річчя.Тут під землею тягнуться коридори гітлерівського бункера - південної штаб-квартири нацистів і останнього укриття фюрера.Неподалік, в Оберзальцберге (Obersalzberg), знаходилися також штаб-квартира Бормана і штаб-квартира...

Возможно, вам понравится
Дивовижна Німеччина. Палац і
Дивовижна Німеччина. Палац і
Дивовижна Німеччина
Дивовижна Німеччина
Дивовижна Німеччина. Городок
Дивовижна Німеччина. Городок

Один з найбільших туроператорів TUI закриє підрозділи в регіонах & Nbsp; & mdash; & NBSP; РБК
Для sleduûŝemu польоту телефонного інтерфейсу Клієнти результатів не запропонувати нові послуги правителя, osnovannuû до Tak званий differencirovannyh Продукція - Magic Life (klubnye готелі для всієї родини), Sensatori (Спорт premial'nogo відключений), Sensimar (свято спеціально для пар), Робінсон (мережа готелів для активного відпочинку ..

Похожие страницы