Де відпочити на море в

Німеччина Відпочинок біля Моря

Багатоденні тури в Іспанію з о тдихом на море від і до 5-22 -х днів.
Пляжний відпочинок на морі з Вашими улюбленими рідними і близькими! Іспанія - країна чудових пляжів, карнавалів, кориди і безлічі історичних пам'ятників.Клімат в Іспанії помірний середземноморський. Відпочинок тут прекрасно підходить тим, хто не хоче різко переміщатися з однієї кліматичної зони в іншу.До послуг туристів чудове узбережжі Атлантичного океану, пляжі Середземного моря, гірські масиви, багата історична спадщина і маса розваг.  
Ми раді запропонувати Вам як економічні, так і самі ексклюзивні варіанти відпочинку в Італії на морі.

  Підбір готелю будь-якого рівня 2/3/4 * та живлення індивідуально за Вашим замовленням! Харчування в готелях (OV - без харчування; ÜF - з сніданком; HP - напівпансіон; VP - повний пансіон).

Ось Вам ще одна порада від авторів сайту - майонез швидкопсувний продукт, який на протязі 2-3 годин після приготування (наприклад, їм заправили якийсь салат або просто виклали в соусницю і поставили на роздачу) починає втрачати свої властивості і псуватися. У прохолодному місці (в холодильнику при температурі 0 ° C / -5 ° C) він починає псуватися вже через 6-8 годин після заправки їм продуктів. Тому, в спекотному Єгипті такі страви краще їсти відразу ж після приготування або відмовитися від них зовсім!

2. Фрукти

Поповнюють список і фрукти Єгипту, які можуть заподіяти шкоду здоров'ю туриста. І справа тут не в зіпсованих фруктах, так як у світі зустрічається мало людей, які не зможуть відрізнити зіпсований фрукт від свіжого або гнилого. А вся сіль полягає в пестицидах, якими обприскують фрукти по мірі їх дозрівання. Тому перш, ніж з'їсти будь-який фрукт його необхідно добре промити. Залишки пестицидів, які осідають на поверхні фруктів і овочів, легко змиваються водою.

Але тепер перейдемо до наступного пункту.

3. Вода


Все харчування в Єгипті крутиться навколо справжнього джерела життя за планеті Земля - воді.

А це джерело життя в Єгипті самий справжній дефіцит. Тому, тут намагаються воду використовувати якомога довше, отчого з під крана біжить так звана технічна вода.

Технічна вода - це продукт переробки та очищення вже багаторазово використаної колись чистої води. Взагалі до відома наших читачів додамо, що тільки у нас в Росії з під крана біжить чиста проточна вода, яку ми не тільки п'ємо, але й миємося в ній і змиваємо їй все, вибачте «Г» в туалеті. У всіх інших розвинених країнах звикли економити і берегти природні дари і ресурси. Тому, для пиття і приготування їжі, як правило, використовують чисту проточну воду, а от для миття та змиву в туалеті використовується технічну воду.

Що стосується Єгипту, то у них вкрай туго з проточною водою, повсюдно використовується технічна вода. Воду в Єгипті можна пити ТІЛЬКИ бутильованої. Та й полоскати рот після чищення зубів теж краще бутильованої водою.

Але цієї ж технічною водою миють всі продукти (фрукти, овочі і т.д.), які після потрапляють на шведський стіл. Тому, фрукти краще знову перемивати бутильованої водою, а вживати в їжу найкраще тільки ті страви, які били добре просмажена, пропарені, пропечені і т.п. Тому, відпочиваючи в Єгипті, завжди намагайтеся зробити запаси чистої питної води. Беріть завжди її з собою, коли збираєтеся відправитися на екскурсію або просто вирішили прогулятися по Єгипту.

Читайте також:

Кухня Єгипту

Різниця в часі з Єгиптом

Пори року в Єгипті

Яка погода зараз в Єгипті

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми раді всім і кожному!

Возможно, вам понравится
Німеччина місто Überlingen з корабля
Німеччина місто Überlingen з корабля
Сінеморье. Лето.Отдих. Гори
Сінеморье. Лето.Отдих. Гори
Німеччина російські / куди ездиют
Німеччина російські / куди ездиют

Один з найбільших туроператорів TUI закриє підрозділи в регіонах

& Nbsp; & mdash; & NBSP; РБК
Для sleduûŝemu польоту телефонного інтерфейсу Клієнти результатів не запропонувати нові послуги правителя, osnovannuû до Tak званий differencirovannyh Продукція - Magic Life (klubnye готелі для всієї родини), Sensatori (Спорт premial'nogo відключений), Sensimar (свято спеціально для пар), Робінсон (мережа готелів для активного відпочинку ..

Похожие страницы