вибираємо відпочинок з дитиною

Німеччина Відпочинок з Дитиною

Щоб сімейне подорож до Європи стало справжнім святом як для дорослих, так і для дітей, потрібно спробувати врахувати інтереси всіх, хто бере участь в поїздці.А значить відвідування різноманітних аквапарків, атракціонів, зоопарків, гігантських акваріумів входить в обов'язкову програму.На щастя, проблем з вибором не виникне. Будь-яка країна в цій частині світу може запропонувати повний набір розваг для дітей шкільного віку та їх супроводжуючих.

 

Фінляндія

 

"Linnanmäki" - один з найпопулярніших і найстаріших парків розваг у Фінляндії.Він розташовується майже в центрі Гельсінкі і пропонує великий набір атракціонів для дорослих і дітей різного віку.Вхід безпосередньо на територію нічого не варто. Для зручності і значної економії краще придбати абонемент на цілий день.У разі якщо ви не плануєте довго затримуватися в цьому чудовому місці, то можна купити квиток на кожен атракціон окремо.Дозвіл на участь у тому чи іншому вигляді екстремального веселощів отримати просто: якщо зростання дитини досягає позначених співробітником «Ліннанмяки» меж (наприклад, 140 см), то високошвидкісні американські гірки або сплавлення по бурхливому потоку у вашому розпорядженні.

 

Також заслуговує на увагу чудовий акваріум «Сі Лайф», що працює практично цілий рік, за винятком декількох свят.З 10.00 до 19.00, а взимку до 17.00, перед очима дитини постануть різні види риб, скати, медузи, морські коники і особлива гордість акваріума - акули.Ще два місця в Фінляндії, про відвідування яких мріють усі діти, - це село Санта Клауса і чудовий тематичний парк Долина Мумі-Тролів.

Линнанмяки
Возможно, вам понравится
Німеччина місто Überlingen з корабля
Німеччина місто Überlingen з корабля
Сінеморье. Лето.Отдих. Гори
Сінеморье. Лето.Отдих. Гори
Німеччина російські / куди ездиют
Німеччина російські / куди ездиют

Один з найбільших туроператорів TUI закриє підрозділи в регіонах & Nbsp; & mdash; & NBSP; РБК
Для sleduûŝemu польоту телефонного інтерфейсу Клієнти результатів не запропонувати нові послуги правителя, osnovannuû до Tak званий differencirovannyh Продукція - Magic Life (klubnye готелі для всієї родини), Sensatori (Спорт premial'nogo відключений), Sensimar (свято спеціально для пар), Робінсон (мережа готелів для активного відпочинку ..

Похожие страницы