т ч и

Німеччина Фрайбург Пам'ятки

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди Фрайбург

Бронювання в Фрайбурзі за найвигіднішими цінами  

Фрайбург від А до Я: рейси, готелі, пам'ятки, ресторани, розваги.Шопінг, магазини, розпродажі. Фото, відео та відгуки про Фрайбурзі.

 

Казкове місто Фрайбург був заснований в 1120 році, розташований він між Верхньорейнської низовиною і Шварцвальдом.Серцем міста є готичний собор з червоного пісковика - Мюнстер.

 

Як дістатися

 

Місто знаходиться в безпосередній близькості до великих європейських містах і аеропортам: 60 км до Базеля, 86 км до Цюріха, 84 км до Страсбург, 140 км до Карлсруе і пов'язаний з ними залізничним сполученням, а всього прямим сполученням місто пов'язане з 37 містами Європи.Крім того, до Фрайбурга можна доїхати за державними автобанах А3 і А5.

 

Факти про Фрайбург

 

історія всі старі міста perepletaetsâ тісно з legendami, Фрайбург і виключенням.Згідно переказу, в цьому місті жили великий гуманіст Еразм Роттердамський і винахідник пороху Бертольд Шварц.Але не тільки з високими матеріями і боєприпасами пов'язане ім'я міста.Кажуть, що саме тут були придумані такі милі серцю будь-якої людини речі, як настінні годинники з зозулею і знаменитий швардцвальдскій вишневий торт з збитими вершками.

 

Клімат Фрайбурга

             
11 жовтня, субота  
місцями сильний  
+20 ° С вдень  
+9 ° С вночі  

° С вода

 
12 жовтня, неділя  
часткова хмарність  
+21 ° С вдень  
+12 ° С вночі  
13 жовтня, понеділок  
дощ  
+19 ° С вдень  
+10 ° С вночі  
 

Транспорт

 

Маршрути міського трамвая, які на офіційній карті міста позначені червоним, синім та рудим кольором, прокладені таким чином, що можна вільно доїхати від однієї пам'ятки до іншої.Але транспорт не дешевий, тому є сенс в придбанні денного проїзного квитка.

 

Одна з визначних пам'яток Фрайбурга - Європа-Парк - один з найпопулярніших в Німеччині парк розваг і атракціонів.

 

Готелі і ресторани Фрайбурга

 

Для тих, хто приїхав познайомитися зі столицею Шварцвальда, як часом називають Фрайбург, відкриті двері кількох десятків готелів, серед яких і крихітні приватні, і досить великі мережеві готелі.Всі вони різні, але в усіх дуже високий рівень професіоналізму обслуговуючого персоналу, помножений на щиру привітність.Різноманітні і ресторани міста. Його географічне розташування - близькість до Франції та Швейцарії - наклало відбиток на меню багатьох закладів: нарівні з німецькою кухнею зазвичай пропонується великий вибір французьких і швейцарських блюд.

 

Треба зауважити, що на території Шварцвальда в ходу швабське наріччя, яке помітно відрізняється від класичного німецької мови і спочатку може викликати здивування у приїжджих, але персонал, зазвичай обслуговуючий туристів, в більшості випадків говорить на класичному німецькій мові.

Возможно, вам понравится
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
Німеччина. Берлін
Німеччина. Берлін

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы