Німеччина Історія та пам'ятки

Берлин Кожне місто Німеччини зберігає масу безцінних пам'яток історії, серед них є і архітектурні шедеври, і релігійні святині, і захоплюючі музеї, а також величезна кількість історичних меморіалів.

 

Візитною карткою Бреліна є Бранденбургськіє ворота, будівництво яких проходило в 1788 - 1791 роках.Сьогодні споруда являє собою найважливіший історичний об'єкт, пропускний пункт "Чарлі" був перетворений в музей, що розповідають про часи "холодної" війни.Велика частина старовинних будівель була зруйнована в роки Другої Світової війни, дивом вціліли собор св.Хедвига, собор св. Миколи, будівля Арсеналу, церква Мариенкирхе і наймасштабніший у світі Берлінський зоопарк. Мюнхен Багато історичні споруди довелося відновлювати буквально з руїн: Німецька державна опера, замок Бельв'ю, Рейхстаг, замок Шарлоттенбер і Кайзер-Вільгельм-Кирхе.У Берліні відкрито кілька десятків музеїв, найбільш відвідуваними залишаються Єгипетський Музей, Музей фонду прусських замків, Галерея ім.Боде, Культурфорум, Музейний острів, Нова Національна Галерея і музей Пергамон.

 

Околиці столиці також досить цікаві, найважливішим екскурсійним пунктом є місто Потсдам.В 17 столітті він служив в якості резиденції прусських королів, про ті часи нагадує палацовий комплекс Шлосс Сансуси.У місті збереглося кілька красивих особняків, кожен з яких, крім архітектурного, має важливе історичне значення.

 

Не менш цікавим з точки зору екскурсій буде місто Бремен, один з найстаріших населених пунктів Німеччини.Уваги заслуговують собор св. Петра, Ратуша, Ринкова площа, вулиця Беттхерштрассе і Бременський собор.Всі з перерахованих споруд були зведені в 13 - 15 століттях і являють собою зразки найрізноманітніших архітектурних напрямків.

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы