Німеччина найвідоміші пам'ятки

Скелі Рюген.

 

Скелі Рюген розташовані в національному парку Ясмунд, на північному сході острова Рюген.Піддаються постійної ерозії крейдяні скелі над Балтійським морем мають висоту 118 метрів.

 

Романтичний Рейн.

 

Романтичний Рейн є найвідомішою частиною Рейну, яка простягається від Кобленца в Бинген.Річка пробиває собі шлях через виноградні пагорби, увінчані різними замками і руїнами.З найдавніших часів річка була важливим торговим маршрутом.

 

Фрауенкірхе.

 

Розташована в Дрездені, Фрауенкірхе (церква Богоматері) є лютеранської церквою, яка була повністю зруйнована під час Другої світової війни.Церква відновлена ​​?? з використанням первинних плит, які були закладені в 1720 році і знову відкрита в 2005 році.З моменту свого відкриття, Фрауенкірхе стала надзвичайно популярною туристичною визначною пам'яткою в Дрездені.У 2009 році церкву відвідав президент Барак Обама. Детальніше про це місце Ви можете почитати в статті про визначні пам'ятки Мюнхена.

 

Ліндау.

 

Місто Ліндау знаходиться поруч з місцем зустрічі австрійської, німецької та швейцарської кордонів, у східній частині Боденського озера (Bodensee).Місто пов'язане з материком мостом і залізничними шляхами.

 

Октоберфест.

 

Октоберфест - масове гуляння в Мюнхені, яке приваблює більше 6 мільйонів осіб з усього світу.Не дивлячись на назву, Октоберфест начитається в кінці вересня і триває до жовтня.Його тривалість у середньому становить 16 днів. Фестиваль проходить з 1810 року.У ньому можуть брати участь тільки мюнхенські пивоварні.

 

Кельнський собор.

 

Виконаний в готичному стилі, Кельнський собор був найвідомішим символом Кельна протягом століть.Будівництво собору розпочалося у 1248 році і тривало з частими перервами, тому було завершено через 600 років.Він присвячений святим Петру і Марії і є резиденцією католицького архієпископа Кельна.

 

голштинської ворота.

 

голштинської ворота є одними з двох, що залишилися міських воріт міста Любек.Побудовано в 1464 році, ворота тепер служить музеєм. Ворота є символ Любека і одну з головних визначних пам'яток Німеччини.

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы