Німеччина Нюрнберг Пам'ятки

Ваш Місто Москва? Так Ні, інший

 

Пам'ятки Нюрнберга.Найголовніші і цікаві пам'ятки Нюрнберга - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Nurnberg, Burg, 13  

Ця фортеця - збірна назва трьох споруд, що призначалися для оборони міста.В комплекс входять Імператорський замок, фортеця імперського міста і фортеця бургграфа.Від фортеці бургграфа мало що залишилося. Найстаріша будівля - П'ятикутна вежа, яка була побудована в 11 столітті.

Нюрнберг, Місто CenterNurnberg, Основний ринок  

Нюрнберг - це не просто черговий красивий європейське місто з багатим минулим і традиціями.Це зручне для життя сучасної людини простір, насичений середньовічними артефактами.Взяти, приміром, історичну частину міста - вона оточена стіною, яка немов прикордонник показує, де закінчилося «вчора» і почалося «сьогодні».

 

В Нюрнберзі на кожному кроці - жива історія. Будь то фортеці, будинки-музеї або мости.Зробиш крок і думаєш, а не ступала Чи тут нога якого-небудь великого художника або музиканта.

 

Місто любить розважати своїх гостей. Щороку тут проходить близько 800 культурних і спортивних заходів.Хочете чудесного Різдва? Вирушайте на грудневий базар. Любите класику? Тоді приходьте на тиждень органної музики.А може, бажаєте поринути в найбільший німецький фестиваль? Ні, мова йде не про Октоберфесті - про нюрнберзькому Староміському святі.

 

А ще це місто знаменитий своєю кухнею - від смаженої ковбаси та медових пряників багато хто отримує задоволення і зайві кілограми.

 

Місто, як навмисне, зайняв вигідне географічне положення: він знаходиться максимум в двох годинах їжі від важливих міст Баварії і Франконії.Таким чином, під час поїздки в Нюрнберг можна захопити ще десяток населених пунктів.

Возможно, вам понравится
Німеччина, Німеччина, Нюрнберг, Нюрнберг 2
Німеччина, Німеччина, Нюрнберг, Нюрнберг 2
За Німеччини на поїзді, Нюрнберг
За Німеччини на поїзді, Нюрнберг
Пам ятки Нюрнберга
Пам'ятки Нюрнберга

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы