Німеччина Зальцбург Пам'ятки

Ваш Місто Москва? Так Ні, інший

 

пам'яток Зальцбурга.Найголовніші і цікаві пам'ятки Зальцбурга - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Зальцбург, Mirabellplatz 4  

в історичному центрі міста Зальцбурга avstrijskogo набагато Odna від važnejših пам'яток - палацу Мірабель. Початок будівництва будівлі було покладено ще в 1606 році і історія, яка огортає це подія, наповнена романтикою.

Метання, Замок рись 2Salzburg, Monchsberg 34Salzburg, Соборна площа 1aSalzburg, Nonnberggasse 2Раскінувшійся біля підніжжя Альп, Зальцбург - четвертий за величиною населений пункт Австрії.Поступаючись Відні, Грацу і Лінцу в кількості проживаючих, столиця однойменної федеральної землі вражає своїх гостей пишністю барочної архітектури і прекрасними пейзажами.

Бароко - напрям у європейському мистецтві, що виникло в 16-17 століттях.В Австрії поява будівель в цьому стилі було пов'язано з економічним і політичним підйомом держави.В якості еталонних для австрійських архітекторів виступали шедеври італійських зодчих.У Зальцбурзі найяскравіші представники бароко - палац Мірабель і Кафедральний собор.

 

Історія міста, як і назва, тісно пов'язані з родовищами солі.Згідно з легендою, святий Руперт, який займався місіонерством на цих землях, попутно займався видобутком цінного для середніх віків продукту.З тих самих пір Руперт став покровителем Зальцбурга, а слово «сіль» вплелось в ім'я міста.Численні пам'ятки, в основному, зосереджені в районі Старого міста, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО.Лівий берег річки Залках, що співпадає територіально з історичною частиною, облюбували церкви, собори, абатства і одна з головних «знаменитостей» - фортеця Хоензальцбург.

 

Велика кількість релігійної архітектури в Зальцбурзі невипадково.Довгий час, починаючи з того моменту, як Святий Руперт став першим єпископом, правителями були представники духовенства.Ситуація змінилася тільки в 19 столітті.

 

Правий берег і околиці не менш цікаві для огляду.Одна згадка таких фігур як Моцарт і Стефан Цвейг, що жили тут, коштує багато чого.Також саме ця частина Зальцбурга порадує шанувальників палацово-паркових ансамблів.

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы