Домашній затишок за кордоном

Відпочинок на острові Кіпр буде виключно райським тільки в тому випадку, якщо Ви опинитеся на найкращому пляжі. В іншому випадку, що можна робити на острові, який цінують виключно заради повноцінного пляжного відпочинку? Правильно - нічого, хіба що записатися в дегустатори вин, наприклад, або відправитися в морський міні круїз.

Екскурсійна карта Кіпру не найрізноманітніша, хоч тут і є на що подивитися, бо пам'ятки, архітектура острівної держави вельми цікаві. Вони збагачені подієвим нальотом багатовікової історії. Але острів, що потопає в сонячних променях, повинен і зобов'язаний залучати туристів в першу чергу пляжної інфраструктурою, бо море тут відмінне.

У судноплавному Середземному морі не тільки водичка тепла, але й чимало різної живності, яку під час дайвінгу так і хочеться досконально розглянути з усіх боків.

Саме тому велика частина туристів заздалегідь промацує грунт, щоб ненароком не зіпсувати собі відпочинок, вибравши курортне містечко не саме підходяще для купання.

Зобов'язуємося Вам у цьому допомогти! Пропонуємо ознайомитися з топ 5сміть найкращих піщаних пляжів Кіпру!
Пляж Ніссі (Nissi)

Пляжі КіпраОх вже цей пляж, під дає а! Саме так можна вигукувати, коли вперше приходиш сюди на піщаний пляж Ніссі в Айя-Напі. Це справжнє тусовочне місце, де, на жаль, завжди чимало народу. Це, мабуть, його єдиний мінус, хоча комусь не подобається і те, що тут досить мало парасольок, під якими втомлені від сонця туристи зможуть знайти куций огризок тіні, неминуче скуднеющій на пекучому сонці.

Але підкуповує не тільки загальна заводна атмосфера, що змушує розкріпачитися, віддатися потоку нахлинувшего гарного настрою і стрімголов сигануть у воду, але і найчистіше білий дрібний пісочок, який дуже сильно прогрівається на сонечку.

Навіть якщо вам не вистачить лежаків, які до речі платні, Вас ніхто не прожене зі своїм рушником або пінкою, яка займе своє законне місце серед невеликого клаптика землі між тут і там розкиданих людських тіл, неабияк запечених на кіпрському сонці.

Похожие страницы