Сонцезахисна косметика

Сезон відпусток у самому розпалі і, вирушаючи приймати сонячні ванни на європейських пляжах, не варто забувати про захист вашої шкіри. Для літа косметичні марки підготували кілька новинок сонцезахисних засобів, серед яких "мінеральні крему" від Soleil Organique і модні нині кошти з антиоксидантами, наприклад, від Skinceuticals.
Перший захисний крем від сонця розробили засновник L'Oreal Ежен Шуллер і швейцарський хімік Франц Грейтер в 1930 році, але популярними крему стали лише в післявоєнні роки, коли в 1944 році фармацевт з Майамі розробив захисний крем для армії! Він же пізніше ввів і систему-шкалу SPF - Sun Protection Factor, по якій можна було судити, як довго той чи інший крем зможе захищати вас від сонця.
Хоча сучасні вчені з подібною шкалою не згодні, ніхто поки не взявся її переробити.
Промені можуть проникати навіть крізь скло, а не тільки через шкіру, а тому крем для відпустки дійсно потрібно підбирати дуже уважно. І пам'ятати декілька речей. По-перше, немає такого поняття - водостійкий або стійкий до поту. Крему, емульсії і масла проти сонячних опіків можуть бути тільки водостійкими не більше 40-80 хвилин.
По-друге, пам'ятайте, що який би хороший крем ви не завдали, він діє не довше двох годин. "Захист на повний день" лише рекламний слоган! Плюс, будь-який засіб потрібно наносити не пізніше, ніж за 15 хвилин до того, як ви опинитеся під прямими сонячними променями. Також не варто думати, що "мінеральні" крему чимось кращі за звичайні, вони лише трохи більше делікатні і підходять людям з чутливою шкірою.
Тут серед кращих засобів вам на вибір - Skinceuticals Physical Fusion UV Defense Sunscreen Broad Spectrum SPF 50, Soleil Organique Environmental Defense Moisturiser 100% Mineral Sunscreen for Face SPF 20.
Також, зараз пішла мода на засоби з "корисними" добавками-антиоксидантами на зразок зеленого чаю або вітаміну С. Ці кошти не гірше звичайних кремів, але приписувати їм особливі заслуги не варто: молекули цинку, що входять до складу більшості кремів, захищають вашу шкіру, осідаючи на поверхні, а антиоксидантам, щоб вони насправді діяли, потрібно опасть в більш глибокі шари шкіри, що не завжди можливо. Але спроба - не катування, і такі кошти дійсно хороші, хоча користь саме цих добавок в них і не доведена: рекомендуємо SkinCeuticals C E Ferulic Serum.
Якщо ваша шкіра доставляє вам багато проблем - зверніть увагу на марки, які продаються в аптеках - так звана космецевтика. Вони більше поширені в Європі, ніж в Росії, але, на щастя, і до нас доходить ця мода.
Тут вам на допомогу масло для засмаги з високим ступенем SPF-40 і SPF-20 для чутливої шкіри Capital Soleil марки Vichy, Anthelios AS марки La Roche-Posay, збагачений перлітом і цинком для жирної і проблемної шкіри.
Володарі непомірно блідої шкіри - придивіться до засобу від Uriage - Bariesun крем і молочко SPF 50+. Плюс для захисту вух, носа або пігментних плям - придбайте спеціальні стіки для чутливих зон від Uriage, La Roche-Posay, Vichy.
І ще - все-таки зверніть увагу на засоби автозагара - якщо вам терміново потрібно з'явитися десь при параді, а засмагнути ви не встигаєте, що не примушуйте шкіру, просто підберіть хороший автозагар. Перед нанесенням використовуйте зволожуючі засоби - краще години за три, і добре масажуючи при цьому шкіру. Потім - нанесіть St. Tropez Complete Bronzing Mousse Set, наприклад.
З "некремових коштів" - БАДи (біологічно активні добавки), яких у нас поки все бояться, хоча при розумному підході вони дійсно приносять користь. Наприклад, за 3-4 тижні до засмаги для максимально довгого захисту організму від шкідливого впливу сонячних променів і рівної засмаги скористайтеся Inneov "Ідеальна засмага" - це відмінне джерело вітаміну Е, бета-каротину і танінів.

Похожие страницы