Bonn Hotels

Готелі Бонна Німеччина

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

Свіжі відгуки про Бонні

Забронювати готель у Бонні за найкращою ціною

Бонн від А до Я: карта, готелі, пам'ятки, ресторани, розваги. Шопінг, магазини, розпродажі. Фото, відео та відгуки про Бонні.

Бонн (Bonn) розташований на річці Рейн всього в 20 км на південь від Кельна і входить до складу федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія. У 1949 році тихий і спокійний Бонн став тимчасовою столицею Федеративної республіки Німеччина і залишався її аж до 1991 року, коли після возз'єднання німецького уряду столицю перенесли в Берлін.

Для багатьох відвідувачів Бонн в першу чергу асоціюється з Людвігом ван Бетховеном, адже це рідне місто великого композитора. А ще в Боні знаходяться музеї з найвищими рейтингами у світі.

Туристичний центр Бонна розташований на вулиці Windeckstraße, 1.

Як дістатися до Бонна

У спільний аеропорт Бонна і Кельна виконуються рейси з інших міст Німеччини та Європи, а також з Нью-Йорка. З аеропорту до міста щопівгодини з 5:30 ранку до 00:30 ночі ходять автобуси (маршрут № 670) (вартість проїзду 5.45, час у дорозі 35 хв). Таксі з аеропорту обійдеться в 35-40 євро. Інші найближчі аеропорти розташовані в Дюссельдорфі і Франкфурті.

На авто

У Бонн можна добратися по автобану А3 (Кельн - Франкфурт), по А61, далі слідуючи по A565 і з Бельгії - по А4, далі А555. А швидкісне шосе B9 веде з півночі на південь прямо через центр міста.

Автомобіль можна залишити на одній з численних парковок в центрі міста.

Клімат

Погода в Бонні дуже мінлива. Найкращий час для відвідування міста - з травня по вересень. Літо зазвичай сонячне, хоча і невеликий дощик тут не рідкісне явище.

Транспорт

Компанія VRS надає послуги громадського транспорту - автобусне і трамвайне сполучення, та приміські поїзди U-Bahn. Квиток на одну поїздку обійдеться в 2.1 євро, проїзний на добу - в 5.7 євро.

Велосипеди можна взяти в оренду в пункті прокату Radstation на вулиці Quantiusstrasse 26 за 7 євро в день. Пункт прокату розташований на південній стороні площі головного ж.-д. вокзалу.

Панорами Бонна
Шопінг

З квітня по вересень кожну третю суботу місяця на площі Rheinauenflohmarkt відкривається великий блошиний ринок. Головна торгова зона Бонна - ринкова площа і прилеглі до неї вузькі вулички. Різдвяний ринок відкритий для всіх бажаючих з листопада по грудень на площах Munsterplatz і Friedensplatz.

Кухня і ресторани

Місцеву кухню можна спробувати в ресторані на вулиці або в Bonnsch на Sterntorbrucke 4, де варять пиво власного виробництва. А ще в Бонні є магазин солодощів при заводі Haribo Factory Store, одному з найвідоміших у світі.

Ризики та можливості російського бізнесу

& NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы