Оцінка ризиків подорожі

Оцінка ризиків подорожі

Японське море (Коса Назимова)

Їхати краще в серпні.


Це ділянка суші довжиною 7 км і шириною 100 метрів. Перед відпочинком тут потрібно зрозуміти, що доведеться себе обмежити: маленькі літні будиночки 2 на 3 метри, газові плити, загальний туалет і гаряча вода за розкладом. Часті гості коси Назимова - кайтсерфери. Приїжджають вони сюди зазвичай восени, в цей час легше спрогнозувати напрямок вітру. Так само в бухті сивучи можна зайнятися серфінгом т.к. влітку тут хвилі в кращих традиціях цього виду спорту, ще за відсутності хвиль і вітру можна подивитися на лежбище морських котиків.

Балтійське море

5. Балтійське море (Балтійська коса)

Найкращий час для поїздки: квітень, червень, серпень, вересень.

Загальна довжина коси близько 65 км і приблизно навпіл поділена між Росією і Польщею. Влітку можна спостерігати і цікаву картину - на Польській стороні натовпи туристів, на нашій порожнеча ... Мало хто знайомий з туризмом на Балтиці, мабуть тільки жителі Калінінградської області і знають про ці місця.

Каспійське море

6. Каспійське море (Дербент)

Їхати краще в: березні, липні, серпні, вересні.

Факт: Каспійське море насправді це велике озеро, ще й найбільше в світі. А на березі розташований один з найстаріших міст Росії - Дербент. Вирішивши їхати сюди потрібно віддавати собі звіт, що це Дагестан і операції по захопленню бойовиків все ще трапляються. Звичайно над пляжами не літають бомбордировщику і не вибухають снаряди, але заходи безпеки все таки варто прийняти.

Каспійське море все ближче підступає до Дербент, і поки він не став Дагестанської Венецією потрібно побачити це місто. місто славиться давньою іранської цитаделлю Нарин-Кала, на території якої знаходяться старовинні ханські лазні, а також в'язницею зіндан, яка представляє собою підземний мішок у формі глечика, шийку якого закрито гратами, а похилі стіни не дозволяють укладеним бігти. Можна побачити коньячне виробництво і продегустувати, а ще по секрету можна поговорити з робітниками заводу і коньяк купити дешевше =)

Біле море Пулонга

7. Біле море (селище Нижня Пулонга)

Їхати краще в: березні, липні, серпні, вересні.

Туризм тут налагоджуватися почав ще за Петра I. Тоді вже всі сільські підприємці здавали свої ділянки приїжджим, а так як море холодне, будували спеціальні будиночки на воді, огороджуючи і нагріваючи від котла.

У наш час курорт досить розвинений і фішкою курорту є плавання з білухами.

Чукотка

8. Берингове, Чукотське і Східно-Сибірське моря (Чукотка)

Краще їхати в серпні-вересні.

Є якісь складнощі з туризмом в цьому місці і немає це не холод - це перепустка. Т.к тут прикордонна територія, то потрібен спец. пропуск. Турфірми зазвичай беруть на себе вирішення проблем з пропусками, але не все так просто - адже пустити чи ні вирішує командир місцевої військової частини.

Якщо вас все таки пустили, то вас чекають різні види відпочинку: круїз на пароплаві по північних морях - можна влаштувати і як весільний круїз =) по ходу туру на острові Ітигран можна побачити китову алею протягом довжини якої в землю вкопані черепа і щелепи гренландських китів . Місцеві жителі, для яких м'ясо китів є одним з основних продуктів, в той же час шанують китів за годувальників. І влаштовують на їхню честь у розпал сезону полювання народні гуляння.

Похожие страницы