Німеччина Тури по Європі

Африка, має повне право вважатися прабатьківщиною людства у зв'язку з тим, що саме тут виявили останки найдавніших видів роду Homo. І тільки один вид з восьми вижив, на жаль, в невеликій кількості, приблизно близько ста особин. Цим видом є Людина Розумна. Людина почала заселяти територію Африки приблизно 100000 років тому і продовжує досі її дослідження.

В даний час африканський континент залишився унікальним, в порівнянні з іншими територіями. Це завдяки тому, що цивілізація не повною мірою торкнулася його жителів і не залишила негативний відбиток на їх життя. У районах Африки можна зустріти велику різноманітність культур і релігій, тому Африка по праву має право називатися батьківщиною ще й релігії.
Традиції Африки і африканські свята

Традиції Африки і африканські свята вражають своєю самобутністю і колоритом, притягаючи до себе все більше і більше мешканців інших країн, щоб познайомити їх зі своїми незабутніми звичаями. Одним з традиційних обрядів, який грає важливу роль серед всіх інших традицій для багатьох африканських народів є церемонія настання статевої зрілості. Цей обряд проводять для того, щоб відзначити важливий момент у житті кожної людини, коли відбувається перехід з дитинства в зрілість. Обряд для дівчат та юнаків має свої відмінності. В основному дівчат змушують дотримуватися правил статевої поведінки, акцентуючи увагу на те, що до заміжжя необхідно залишатися дівочої. У деяких племенах дівчат протягом всієї церемонії б'ють, а потім тримають у воді, для того, щоб показати їм - вони вже не є дітьми. Церемонія закінчується ритуальними танцями.

Для юнаків все набагато складніше: обряд обрізання широко поширений у багатьох племенах, і це дуже важлива подія в житті чоловіка. Такий обряд повинні пройти всі чоловіки племені, а Вождь відіграє велику роль у традиціях Афрікііначе до нього відразу ж поміняється відношення одноплемінників, і в подальшому житті цьому чоловікові дуже важко буде створити сім'ю. Перед цим хлопчики проходять спеціальну підготовку, яка полягає в тому, щоб вони вивчали і дотримувалися правила, норми поведінки і різні заборони. Вчителі в свою чергу строго стежать за проходженням підготовки і відсутністю порушень, а якщо такі є, жорстоко карають цих учнів.

Komana - відомий в культурі Африки як «обряд дощу», він пов'язаний з традиційним віруванням жителів в духів своїх предків. Вони вважають, що людина не вмирає, а тільки переходити в іншу форму існування. Також дотримуються думки, що душі померлих одноплемінників і предків допомагають племені у подолання різних труднощів, але і з іншого боку душі здатні покарати все плем'я або окремих його жителів, якщо ті порушуватимуть або забувати свої обряди і звичаї. Прийнято вважати, що духи померлих живуть до тих пір, поки про них пам'ятають все одноплемінники. Цей обряд проводиться два рази на рік, для того щоб присвятити всіх дітей в найпотаємніші секрети племені. Обряд одне з найболючіших, оскільки хлопець, чи дівчина, проходить спочатку через лад, а потім їм роблять надрізи на кожній щоці - від рота до вуха, в кількості чотирьох штук. Всім, кого посвятили в цей обряд, показують священні барабани, в їх числі і один з найголовніших - це барабан, здатний викликати дощ. Одночасно всім учасникам посвяти розповідають про духів предків, які необхідно пам'ятати і приносити їм жертвоприношення протягом всього свого життя.

Весільні традиції АфрікіЛобола - обряд викупу нареченої, він полягає в тому, щоб відшкодувати збиток жителям села, де народилася наречена, за втрату одного з її членів. Цей обряд тісно пов'язаний з процесом одруження. Найчастіше, перед тим як наречена піде в будинок до майбутнього чоловіка, той повинен обговорити з її батьком розмір і всі умови виплати викупу. Іноді розмір лобола може бути дуже великим, і тому його можуть виплатити тільки після народження першої, а іноді навіть другої дитини. Тільки після повної виплати лобола батько може по праву вважати, що діти належать йому. Традиції в Африці дотримувалися завжди, і їх будуть дотримуватися ще багато століть.

У західній Африці в державі Бенін приморське містечко Уіда вважається неофіційною столицею релігії Вуду, куди з усього світу 10 січня з'їжджаються шанувальники містичних африканських культів. Ця релігія характеризується, насамперед, віруванням людей в те, що світ населений злими і добрими духами, від яких залежить благополуччя і здоров'я всіх людей. З 1993 року день Вуду офіційно визнаний національним святом.

Новий рік в Африці - це свято, сенсом якого є підведення підсумків чергового прожитого відрізка життя. Прихід Нового року в різних регіонах Африки, як і в усьому світі, прив'язаний до самих різних сезонах і термінами, і від цього залежить дата святкування. Це може бути якась перша дата формального календаря, або ж дата з офіційної або міфологічної історії, або ж просто дата початку сезону дощів.

Возможно, вам понравится
Тур по Европе!
Тур по Европе!
Отпуск по Европе #3 - Германия
Отпуск по Европе #3 - Германия
Автобусом по Европе
Автобусом по Европе

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы