Ваш перший день в подорожі

Ваш перший день в подорожі

Народ дурили завжди і скрізь, а тепер і ще більш сталі. І природно в туризмі шахраїв вистачає. Так от, щоб не попастися на гачок аферистів варто знати які саме є способи обману туристів:

Обман туристів

1. «Гарячі тури»

«Гарячі тури» - залежалися путівки, які по якійсь причині небилиці викуплені. Взяти собі палаючу путівку в півціни звичайної звичайно ж приємно, але як завжди є але. Наприклад не може 4 зірковий готель коштуватиме за ціною 3 зіркового, а 5 зіркові взагалі не можуть потрапляти в розряд гарячих турів. У великих містах процвітає свій спосіб обману - «Гарячі тури» тут можуть обійтися на 20-30% дорожче звичайних. Справа все в швидкості життя в мегаполісах, де люди біжать стрімголов і бачать яскраву напис «Гарячі тури !!!» і колись примірятися адже палаючі вони і є палаючі тобто дешеві. У підсумку хапають що попало з великою переплатою.

2. Спецпропозиція

Черговим прийомом для туристів можуть виявитися всілякі спецпропозиції. Працюючи на власний імідж, туристичні компанії намагаються хоч іноді оновити або урізноманітнити тури, запропонувати клієнтові щось унікальне. Для цього створюються тури в екзотичні країни або по складному нестандартному маршрутом, а деякі клієнти необдумано готові заплатити за нові і незабутні враження будь-яку ціну. З упевненістю можна сказати, що такий відпочинок на любителя.

Не поспішайте чіплятися за цікаву пропозицію - адже воно нове і ніким не випробуване. Чекаєте момент. Спецпропозиція може виявитися лише приманкою, а ви - жертвою невдалого експерименту туркомпанії. Але зате вже через рік, якщо спецпропозиція того варто, воно з'явитися і в інших компаніях, а ціна на нього значно знизитися. Справедливості заради варто відзначити, що нерідко насправді ціни на спецпропозиції лише дублюють базові, сформовані ще на початку сезону. Але вам адже про це ніхто не скаже.

Похожие страницы