Ексклюзивні тури по Європі

Ексклюзивні тури по Європі

Так от, по дорозі я ліг спати для того, щоб змінити Даню за кермом і їхати далі. А коли я прокинувся ... схопився, дивлюся, даня спить на передніх сидіннях, я його штовхаю, пусти кажу за кермо, поїхали! А він мені у відповідь: "Який поїхали, у нас бензин кінчився!" НУ і я гепнувся спати далі зі спокійною душею!

Виявилося, що вночі, поки я спав, Даня з Сьомою по ночі їхали, їхали, і тут скінчився бензин! Звичайно, вони теж лягли спати, а вранці Семен прокинувся, взяв каністру і пішов ловити машину, щоб доїхати автостопом до заправки і купити бензину.

Як розповів Семен, в Казахстані дуже важко зловити машину, тим боліе що у Сьоми дреди!)) Але у нього всеткі це справа вдалося, він привіз бензину і ми поїхали до цієї ж заправки. Заправилися і поїхали далі. По дорозі побачили якийсь автосервіс і парканулісь біля нього.


Знаєте, найцікавіше, в автосервісі нас відмовилися приймати! Взагалі в Казахстані до росіян якось не дуже добре ставляться!

Але нам пощастило і один з ремонтників підійшов до нас, розпитав про нашу проблему і підказав що потрібно спробувати зробити.


Потім він запитав у нас: «А води вам потрібно?» Ми звичайно ж сказали що потрібно! Вода у нас закінчувалася! Він нам показав куди йти за водою, де набрати питну і де набрати технічну воду. Сам він пішов кудись.


Ми зайнялися своїми справами, за водою підемо пізніше. Коли закінчили, пішли в автосервіс запитати де ж набрати води, там нас послали і сказали що води тут немає!
Дочекалися того чувака, він нас відвів в потрібні місця і ми набрали води, прада вода там була жахлива! Питна вода була жовтуватого кольору і дуже щільна, коли її пьёш, виникає відчуття, що ти пьёш соняшникова олія!


Виявилося що цей казах, який нам допомагав, довгий час жив в Росії! Після опитувань всіх людей, які нам допомагали в Казахстані, виявилося що допомагають тільки ті люди, які якось пов'язані з Росією, або які жили у нас довго, або у кого в Росії живуть родичі, інші люди не допомагають!

Закінчили з ремонтом, поїхали далі, як потім виявилося, ремонт нам не допоміг нічим!

Так як вдень жахлива спека, ми перечекали її відсипаючись перед вночі, а як тільки почало темніти, зібралися і поїхали вперед! Дуже хотілося опинитися в Росії! Не жартую, просто жахливо погано ми себе почували, усвідомлюючи що перебуваємо в чужій державі!

Їхали по ночі практично непроглядній, нікокого освітлення небуло звичайно ж, і тут попереду замигтіли міліцейські мигалки! Ми зупинилися і нас оштрафували за прівишеніе швидкості на 5 кілометрів!
Рухаємося далі, тим боліе що до кордону ми вже під'їжджаємо!
Добралися до митниці! Ура! це велике щастя !!!
Виїхати з Казахстану виявилося набагато простіше ніж в'їхати в нього! Але тут нам довелося на казахській стороні викласти всі речі, вони їх все оглянули досканально!
Увидів нашу напис «НТВ» вони вигукнули мало не хором: «Здраствуй ентевааа!» Ми чуть зі сміху не лопнули!
Давай нас распрашивать щодо «Нтв», ну ми і почали їм розповідати ... мовляв ми уральське бюро нтв, їздили на південь росії знімати різні репортажі! Їм було дуже цікаво слухати нас, а нам було дуже цікаво їм розповідати!
Ну все, огляд закінчено, їдемо на російську митницю, там ми взагалі швидко все пройшли, дуже приємно мати справу з російськими людьми!

Похожие страницы