Скільки коштує віза в Єгипет

Скільки коштує віза в Єгипет

Починаючи цикл вельми цікавих статей, ми б хотіли звернутися до найголовнішого джерела життя на планеті Земля - воді!

Потрапляючи в екстремальні умови, сучасна людина виявляється абсолютно безпорадним в умовах дикої природи, коли на кану варто його власне благополуччя або навіть життя. У нас не вироблені навички, що дозволяють вижити у вкрай важких умовах, серед дикої природи без яких би то не було зручностей. Багато сучасні люди навіть не зможуть розвести багаття без сірників, запальнички або рідкого розжига для багаття.

Ось такий от середньостатистичний сучасний homo sapiens прийшов з друзями в лісочок шашлички посмажити, та чорт його смикнув поблуждать по лісі. Орієнтуватися на місцевості він не вміє, дорогу, по якій йшов не запам'ятовував і раптом зрозумів, що залишився один самісінький посеред лісу.

Що він починає робити?

Правильно, кидатися у пошуках зворотної дороги.

Ця спроба деколи закінчується плачевно, бо, як правило, людина ще більше заплутується і починає просто ходити колами.

Чому ми ходимо колами?

Все просто, у нас одна нога трохи коротшою за іншу, тому ми часто «загрібаємо» кілька правіше, нарізаючи кола.

Зовсім змучившись, блукаючи по лісі, ловиш себе на думці, яка немов скалка, сидить в мозку і ниє:

- Хочу додому і хочу - ПИТИ!

Так, як можна знайти воду, так, ще і в лісі?

Благо, якщо дорога назад все-таки відшукається, а що якщо «милуватися» красою природи доведеться не один день? З таким «успіхами» можна і до зневоднення себе довести!

А в руках у бідної людини розумного нічого немає: він не палить (сірників, запальнички - ні), всі речі залишилися на сонячній галявині, де друзі, мабуть, з'їли всі шашлики, що аж за вухами пищало, але залишилася слабка надія на те, що нашого втраченого все-таки намагаються знайти!

Але повернемося до нашого втраченому і майже зневіреному.

Досконалий, як мовиться в народі, «голяк» у кишені воно, може й на краще (хоча б тому, що легше йти)!

А пити все одно ой, як хочеться.

Тому, ми можемо запропонувати кілька вельми доступних і простих способи, що дозволяють знайти воду.

Воду можна знайти або добути різними способами:

1. Пошукати джерело води

Як правило, вода стікає і концентрується де-небудь в низинах (ярах, лощинах), тому, доцільніше спробувати знайти таке місце в лісі, зрозуміло, немає гарантії того, що ви відразу ж відшукаєте воду, але шанси все одно є. Вони підвищуються в рази, якщо пройде дощ і вода скопиться в яру, не встигнувши швидко вбратися в землю. Щоб вода не встигла швидко вбратися в землю, необхідно дно невеликого яру (або самостійно викопаній ямки) застелити великими листками. Але варто пам'ятати про те, що таку воду пити досить небезпечно. Ви ж не можете її очистити від домішок, піску і шкідливих мікробів, які можуть в ній міститися.

Похожие страницы