Коли краще їхати в Єгипет

У Арабській Республіці Єгипет панує сухий тропічний пустельний клімат, який впливає на температуру в Єгипті на протязі всього року.

Влітку тут неймовірно жарко, підсмажитися на сонці можна за лічені секунди. В окремі періоди стовпчик термометра може перевалити за позначку в + 40 ° C!

Ночами температура повітря може кардинально змінитися і різниця температур скласти більше 10 ° C. Ближче до моря коливання температур менш інтенсивні, вони згладжуються за рахунок впливу на погоду морських мусонів.

Температура в Єгипті по місяцях

Дощі є крайньою рідкістю, лише в районі Синайського півострова їх буде трохи більше. На материк рідкісні плаксиві хмари можуть заглянути лише 1 раз за весь рік!

Але, щоб склалася трохи більше чітка картина погоди, ми пропонуємо ознайомитися з нижченаведеної таблиці, в якій відображаються показники температури в Єгипті по місяцях.

Це дозволить спланувати відпочинок так, щоб підібрати найбільш оптимальний період відпочинку, щоб була можливість не тільки ліниво потомитися на гарячому єгипетському сонечку, а й навіч ознайомитися з знаменитими пам'ятками Єгипту, до яких в сильно жарку і спекотну погоду досить важко добиратися.

Найхолодніший місяць в Єгипті є лютий, однак, позмагатися в цій номінації з ним може також і січень.

Ці два місяці по праву заслужили це «крижане» звання.

Щоб було зрозуміліше, чому ці два дебютанти без зайвих роздумів потрапили в категорію найхолодніших місяців в Єгипті, варто трохи розповісти про погодні умови, які швидше за все будуть очікувати туристів ризикнули відпочити тут в цьому час.

Найхолодніший місяць в Єгипті

Єгипетська січнева і лютнева погодка вкрай нестійка і примхлива, а все тому що взимку тут вирують сильні вітри, що переростають у шквалисте посилення вітру. Ця тужлива пустельна пісня приносить на узбережжі масу піску, закручуючи піщинки в непроглядному піщаному танці справжньою бурі. Пустельні насипу після такого легковажного творчості утворюють химерні складно впізнавані ландшафти.

Похожие страницы