Температура моря в Єгипті

Температура моря в Єгипті

Африканський континент за всіма параметрами різноманітний і багатоликий, тому культура і релігія країн Африки така ж неоднакова. Кожна територія, кожне плем'я відрізняються своїми традиціями і способом життя, тут зустрічаються різні вірування і всілякі звичаї, що надає цій частині світу особливий колорит і загадковість.

Вважається, що саме Африка є колискою життя на всій Землі, звідси людство розселилося по планеті. На материку отримали свої задатки всі культури, мови і релігії, а також тут формувалася всіляка економічна діяльність.

До того ж на ці землі з часом назад переселялися деякі народи. Так країни Північної Африки густо населені арабами, які з часом добралися до центра материка. Європейці облюбували країни Південної Африки
оселившись там в 17 столітті. У тих же краях можна зустріти і індійців. У зв'язку з цим культура країн Африки - збірна, адже включає елементи культур багатьох народів, що жили довгий час на цих землях.

Численні народності і етноси змішалися, об'єднуючи і свої традиції. Корінне африканське населення часто потрапляло під гніт завойовників, що, природно, позначилося на їхній культурі. Десь європейці, а десь араби привносили свої нюанси в життя африканських людей. Проте населення країн Північної Африки та інших регіонів зберегло основу свого існування, якої завжди були сімейні цінності.

Сім'я і плем'я - основа культури країн АфрікіКультура Східної Африки та інших частин немислима без сімейних звичаїв, так як саме на цьому і будуються всі відносини. До таких ритуалів і зараз ставляться серйозно, чітко виконуючи всі настанови старших.

Наприклад, навіть сучасні женихи повинні виплатити майбутньому тестеві збиток від втрати дочки. Раніше для цього молодий чоловік приганяв худобу, тепер зійдуть і просто гроші. Такі дії чоловіка свідчать про його серйозність спроможності, а значить, батько з легким серцем віддає дочку заміж. До того ж, така традиція Африки сприяє згуртуванню сімей та взаємоповаги.

Африканці вже з дитинства дізнаються найважливіші знання, що передаються в їх поселенні. Серед них:

цінності племені;
важливість сім'ї;
обов'язки кожного члена роду;
святі традиції.

Ще дітьми вони усвідомлюють всю важливість і необхідність створення сім'ї та її підтримки. Всі її члени виконують запропоновані обов'язки, тому навіть малюки мають можливість служити своєму роду.
Культура і релігія Тропічної Африки

Тропічна Африка починається нижче пустелі Сахара, вона займає величезні землі, однак на ній в основному розташувалися менш розвинені країни. Різноманітність цього регіону починається з різноманітною природи:

екваторіальні постійно вологі ліси;
тропічні незаселені пустелі;
широкі і багатоводні річки.

У таких екстремальних умовах, як і в деяких країнах Східної Африки можуть уживатися лише дикі племена, які зберегли свою первісну культуру. Вони, в основному, займаються риболовлею в місцевих річках і збиранням в непрохідних хащах.

Сучасне населення в цій частині Африки належить до негроїдної раси, при цьому тут зустрічаються різні подраси:

суданська;
гвінейська;
конголезька.

Так як народностей в Тропічній Африці багато, то велика кількість там і мов, серед яких значну частину складають банту, на яких також тримається і культура Південної Африки.

Традиційна культура країн Африки в тропікахДаже не так давно населення цього субрегіону характеризувалося первіснообщинної формою організації, лише подекуди в соціально-економічному розвитку спостерігалася Ранньокласові стадія. Відповідно до цього головною була для них родоплеміннаорганізація і автохтонні релігії. Забезпечували себе місцеві народи примітивним землеробством, скотарством і місцями полюванням. І нині деякі племена живуть так само.

Слід зазначити, що на життя регіону та його культуру сильно впливає іслам. До того ж, писемність, швидше за все, в ці землі принесли саме араби.

Всі корінні народи шанують предків, такий культ є основою їх традиційної релігії. Такі вірування зустрічалися і у хліборобів, і у скотарів, ці ж знання лежать в основі релігії Вуду яка з Африки поширилася по іншим материкам.

Похожие страницы