Чи варто їхати до Єгипту

Чи варто їхати до Єгипту

По-перше, природа. Місце під табір вибрано ідеальне! У таборі постійно півтінь через зростаючі соснових дерев (Пицундского сосен). Можна розтягнути гамак, підвісити тент і насолоджуватися тихим відпочинком в своєму мікро куточку.

По-друге, пляж. Який усипаний галькою. Від цього вода практично завжди чиста, дно проглядається навіть на досить великій відстані від берега. Саме те для любителів снорклінга. Правда дивовижних риб ви тут не побачите. Все-таки велика риба дуже полохлива, поруч немає для неї укриття. Зустріти щось незвичайне і рідкісне можна виключно рано вранці або після негоди, коли хвилі приб'ють до берега зграйку медуз або грібневіков. Великі акули в Чорному морі не водяться, так що сміливо плавайте в водиці скільки душі буде завгодно. Якщо є човен, то є резон заплисти на ній віддалік від місця скупчення плескалися в море і порибалити. Риба тут є, але дрібна. В основному ловляться так звані бички, Шпичаста рибеха з величезною головою. На юшку вистачить.

пляжі автокемпінговНо варто окремо сказати про те, що спуск до моря досить крутий. Підніматися нагору до наметового табору не дуже комфортно за умови, що ноги мокрі і вислизають з сланців, ляпанець або сандалій. А так цілком собі комфортно і не дуже-то страшно, як деякі розповідають. Спробували підніматися босоніж, але отримали відмінний голковий і місцями кам'яний масаж, і від цієї ідеї відмовилися.

По-третє, тут тихо! За дотриманням нічної тиші дотримують уважні співробітники кемпінгу з особливою сварливо-матірною манерою. Так що виспатися з діточками вдасться на всі 100%, правда, дітлахи також поповнять свій словниковий запас словами-прилипалами (точніше паразитами). З іншого боку, хто любить бешкетувати і тусити ночами на проліт таке місце не влаштує. Так що заздалегідь розраховуйте свої сили і можливості.

Небезпечний спускВ-четверте, є все необхідне для відпочинку: біотуалети, душ, вода (правда, платна), автостоянка, працює прокат (оренда наметів, мангалів та інших туристичних приблуд)

Похожие страницы