Де краще відпочивати в Єгипті

Де краще відпочивати в Єгипті

Якщо вам хочеться подивитися на підводний світ в Єгипті, але плавати ви не дуже то вмієте, а з аквалангом не хочеться, то для вас тут є дуже хороший спосіб побачити те, що ви хочете - це човен з прозорим дном! Скляне дно розташоване на глибині 3-4 метри від поверхні води, тому ви зможете вдосталь насолодиться видом!

Вартість такої насолоди становить 15 $ для дорослих і 10 $ для дітей. Обід включений у вартість. Тривалість екскурсії - 1,5 години.

А ось для тих, хто хоче на власні очі побачити всю красу підводного світу поблизу, і не боїться намочити, є відмінна екскурсія до коралових островів. На катері вас протягом години доставлять до островів, видадуть вам ласти і маску, і ви зможете зануритися під воду, щоб побачити все, і поплавати серед цієї краси! У вартість включений легкий ланч, а поки ви будете плавати, вам приготують відмінний обід. Прокат ласт і маски також входить у вартість.

Коштує це пригода 20-30 $ для дорослих і 15 $ для дітей.

Також для вас є чудова екскурсія на яхтах по островах і бухтам червоного моря. У вартість екскурсії так само включений обід і напої.

Вартість цього задоволення приблизно 35-40 $ для дорослих і 20 $ для дітей.

Для любителів гострих відчуттів я б порадив Джип - сафарі! По мимо того, що ви отримуєте купу задоволення від катання на джипі по пустелі, ви ще й поганяєте на верблюдах, познайомитеся з місцевими жителями, поїсте шашлику з верблюжатини, поведіть просто карколомний захід сонця і почуєте не природно тишу нічної пустелі, а про зірок на нічному небі ви врятли скоро забудете! Ви подолаєте відстань приблизно в 250 км.

Вартість сафарі приблизно 30 $ для дорослих і 15 $ для дітей.

Ще одним містечком, де можна насолодитися дивним видом морської природи є Заповідник Рас Мохаммед. Це місце є одним з найбільш південних місць Єгипту, і входить в десятку кращих пляжів світу для підводного плавання. Тут ви зможете своїми очима побачити результати землетрусів - розломи земної кори. Також тут присутні дивовижні рослини - мангри. Вони примітні тим, що солону морську воду перетворюють на прісну, відкладаючи сіль на зворотних сторонах своїх листів. А ще ви відвідаєте солоне озеро, яке за складом солі схоже з Мертвим морем - ці води нададуть корисний ефект на ваше здоров'я, і ви зможете поплавати на поверхні води навіть не рухаючись.

Вартість цієї пригоди 40 $ для дорослих і 20 $ для дітей.


Для любителів гір пропоную здійснити сходження на гору Мойсея. За легендами саме на цій горі - Хориву Мойсей отримав скрижалі і десять заповідей. На гору ведуть два шляхи - один шлях прокладений ченцями, він складається з майже 4000 щаблів, вирубаних з скелі, а другий шлях створений владою Єгипту в XIX столітті, він більш простий, по ньому можна навіть піднятися верхи. Я б скористався першим варіантом, нехай він більш складний, зате все було б по чесному. Уявіть собі, який вид відкривається вам з висоти 2300 метрів над рівнем моря!

Вартість цього сходження - 40 $ для дорослих і 20 $ для дітей.

Ось такі ціни на екскурсії в Єгипті, самі розумієте, це далеко не всі екскурсії, але вже тепер ви можете приблизно орієнтуватися в цінах. Сподіваюся, що ця інформація була корисна для вас!

Також ви можете дізнатися про те, що взяти з собою в Єгипет, яка температура води в Єгипті, про те, що потрібно знати про Єгипті перш, ніж туди їхати, і який сезон відпочинку вибрати! А якщо Вам цікаво дізнатися більш детально про екскурсії в Єгипті з Хургади, то ласкаво просимо на наш сайт!

Похожие страницы