Що краще не робити в готелі

Що краще не робити в готелі

Кожен поважаючий себе турист перш, ніж відправитися в подорож, неодмінно поцікавиться культурними особливостями тієї країни, в якій зібрався провести частину свого довгоочікуваного відпустки.

Крім цієї інформації хорошим тоном серед туристів вважається також і знання мови. Зрозуміло, вивчити за кілька днів до від'їзду чужу мову вкрай проблематично, але це і не потрібно. Достатньо знати хоча б парочку «ходових» фраз.

Якою мовою говорять в Єгипті

Таким чином, наводячи довідки, волею не волею задумаєшся: «А якою ж мовою там говорять? Який він і як звучить? »

Так і тут замислюєшся, а якою мовою говорять в Єгипті?

П'єдестал офіційної мови Арабської Республіки Єгипет займає, відповідно - арабська мова.

Правда він має у своїх коріннях основу з єгипетської мови з арабським діалектом. Завдяки своєму своєрідності цей єгипетсько-арабська мова має кілька особливостей, які умовно поділяють його на дві діалектичні складові:

нижнеегипетский діалект, який знайшов своє практичне застосування на північній території від Каїра;
верхнеегипетский діалект, який прижився на південь від Каїра.

Нижнеегипетский діалект схожий більш на розмовний невимушений арабську мову в той час, як верхнеегипетский більш витончений і претендує на класичний літературний арабська.

Взагалі, якщо Ви вперше почуєте своєрідну арабську мова в Єгипті, то відрізнити на слух ці два різновиди арабської мови не вийде. Це зробити досить складно навіть тим, хто займається вивченням арабської мови та писемності.


Ще однією особливістю арабської мови є той факт, що арабська писемність читається в напрямку справа наліво, а числа навпаки - зліва направо.
Це цікаво
Виявляється по-арабськи слово «ніж» означає «секівверхна». Дуже схоже на наше російське «січ» - різати, відрізати. Вивчаючи російсько-арабський розмовник, можна знайти масу цікавих слів.

Але, так як у Єгипті туристи - це хліб насущний, то і для цього самого хліба чим простіше - тим краще. Тому, в індустрії єгипетського туризму воліють викладати свої думки як англійською, французькою так і російською мовами. Однак в усьому Єгипті назви вулиць та інші позначення розписані в класичному стилі, коли всі дорожні покажчики і назви вулиць, провулків і вуличок написані на національній мові з англійським перекладом. Але орієнтуватися на місцевості все одно не складає труднощів. Все гранично просто.

Однак з кожним роком російська мова в Єгипті чується все частіше і частіше. Ще б! Російський турист в Єгипті найбажаніший турист, так як тільки росіяни можуть дозволити собі відпочити та так, що потім згадується цей відпочинок насилу ... Скільки при цьому втратив у вазі кишеню, краще не уточнювати.

Але не будемо про це, бо не всі російські туристи відпочивають так, немов би прагнуть всім іншим пил в очі пустити. Набагато більше культурних і порядних російських туристів, яких затьмарює парочка інша вельми напористих і нахрапистих громадян РФ з зухвалими манерами викладу своїх думок і вимог.

Похожие страницы