Скільки коштує переліт до Єгипту

Скільки коштує переліт до Єгипту

Всім привіт! Хочу розповісти вам про відпочинок з дітьми в Єгипті!

Багато людей, у яких вже є діти хочуть їх взяти з собою на відпочинок, думаю, що це хороший показник, ось саме тому я й вирішив написати цю статтю, щоб ви могли хоча б приблизно уявляти що вас чекає.

Ну, для початку знайте - відпочинок з дітьми в Єгипті вважається одним із самих чудових! Відмінно створені готелі з величезними зеленими територіями, за якими можна здійснювати відмінні прогулянки по вечорах. Наявність відмінних басейнів для дітей - теж вас порадують, думаю, що ваша дитина, якого б віку він не був, не вилізе з басейну!


У Хургаді для вас знайдуться відмінні піщані пляжі, де ваш дитинка зможе бігати і гратися, а ви не будете переживати, що він поріже ніжки.

А в Шарм-ель-Шейху не відходячи далеко від готелю ви зможете показати своїй дитині велике розмаїття підводного світу, всього в парі метрів від берега, взявши ласти, маску і трубку навіть дитина 4-5 років зможе поплавати у поверхні води і розглянути всю цю красу!

Загалом, для дітей у Єгипті все передбачено, екскурсії дешевше, аквапарків море, та й взагалі безліч різних пригод знайдеться для вашого дитинку - і на верблюдах покататися, і в зоопарк відмінний сходити і піраміди подивитися ну і багато іншого. У багатьох готелях для дітей так само знижки, під час їжі вашому дитинці принесуть спеціальну дитячу порцію.

А тепер трохи порад для людей, які їдуть на відпочинок з дітьми.

Найголовніше - у вашої дитини або повинен бути свій закордонний паспорт, для цього потрібно зібрати всі необхідні довідки, або потрібно внести відомості про дитину в закордонний паспорт одного з батьків.

На випадок, якщо з дитиною на відпочинок їде лише один батько, то від другого батька потрібно дозвіл на вивезення дитини, завірене нотаріусом.

Обов'язково візьміть з собою ліки на всяк випадок. Вам будуть потрібні кошти від опіків, від розладу шлунка, від головного болю, від алергії, від температури, ну і звичайно ж бинт, йод, вату та антисептичні засоби.

Не варто брати величезну кількість багажу, для дитинку вам буде достатньо взяти кілька шортиків, футболочек до них, обов'язково візьміть головний убір - кепочку або капелюшок, тапочки для пляжу - раптом камінчики, ну і кілька пар літнього взуття, головне, щоб вона була зручна! Ну і думаю, що ваша дитина буде вам дуже вдячний, якщо у вас завжди буде з собою попити!)

Бажаю вам відмінного відпочинку з дітьми в Єгипті, впевнений, він стане незабутнім і для вас і для вашої дитини, такий відпочинок дозволить і вашій родині зміцнитися і вашій дитині отримати величезну кількість вражень!

Так-же ви можете дізнатися про те, що потрібно знати про Єгипті, які ціни на екскурсії в Єгипті, що взяти з собою в Єгипет, який сезон відпочинку в Єгипті вибрати, і яка температура води в Єгипті.

Похожие страницы