Повернення туристів до Тунісу


Туніс, який прийняв з початку року близько 3 млн 27 тис. Туристів, зафіксував прибуток у 1'400 млн динар, повідомив міністр туризму Ільес Фахфах (Elyes Fakhfakh). У відповідь на запитання членів парламенту (NCA) міністр зазначив, що на всіх туристичних ринках, де працює Туніс, відзначено зростання від 30% до 60%.
Всупереч труднощам нинішньої ситуації на національному - перехід до демократії - і міжнародному рівнях - економічна криза в Європі, турсектора Тунісу зумів відновити важливу частину своїх ринків, особливо на Середземномор'ї, зазначив пан Фахфах. Він окремо підкреслив, що дане відновлення підтверджує, що Туніс і раніше приваблює туристів і займає важливу позицію на світовому ринку, незважаючи на сувору конкуренцію.
Міністр також оголосив, що стратегія, спрямована на розвиток туристичного сектора Тунісу, була представлена 10 липня під час урядової наради, де було створено групу управління, перед якою поставлено мету здійснення даної стратегії до наступного вересня.
Г-н Фахфах зазначив задовільний розвиток місцевого туризму, особливо під час шкільних канікул. Він зобов'язався допомагати даним напрямком у всіх важливих питаннях, особливо в частині поліпшення якості пропонованих продуктів, що допоможе гарантувати певну стабільність даного сектора. Міністр додав, що зусилля будуть сконцентровані на розвитку альтернативного, заміського і культурного туризму, приділяючи увагу важливості ролі громадянського суспільства в просуванні культурної спадщини різних регіонів країни. Однак, за словами пана Фахфаха, на тлі зазначених позитивних результатів поки не вдалося усунути недоліки, зокрема, вони стосуються якості послуг аеропортів і деяких готелів, а також екологічної ситуації.
Що стосується питання заборгованості турсектора, яка досягла 1'200 млн динар, він зазначив, що дослідження, проведене спільно з усіма учасниками сектора, зокрема Міністерством фінансів, допомогло знайти рішення цього питання, незабаром вони будуть представлені в наступній урядовій нараді.

Похожие страницы