Борделі для туристів закрито


Держполіція активно працює над тим, щоб Рига перестала бути європейською столицею інтим-послуг. Нещодавно були закриті шість борделів, три з яких у рекламних буклетах значилися як масажні салони і довгі роки були в топі у іноземних туристів, повідомляє передача TV3 "Нічого особистого".
Після того як поліція впритул зайнялася борделями, багато хто з них змінили послуги еротичного масажу на екзотичний масаж.
У числі закритих закладів - масажні салони Ladyland, Ecstacy, Eden і Adriana. Затримано дев'ять осіб, і поліція допускає, що всіма цими салонами керували одні і ті ж люди.
Поліція заарештувала власність власників салонів на суму 192 000 латів. До сих пір вони вдало використовували недосконалість закону і всі адміністративні штрафи оскаржували в суді.
Поліція вважає, що викорінення сутенерства зменшить і проституцію. Але спершу потрібно визначити суворі юридичні рамки для цього явища, тому уряд створює комісію, яка вирішить, яку модель потрібно ввести в Латвії - скандинавську, де карають клієнтів повій, або німецьку, де для повій відведені спеціальні місця і вони платять податки, або створити власну Модель.
Зараз в Ризі працює близько 1500 повій. Більше половини з них потрапляли в поле зору поліції. Ряди повій щорічно поповнюють і приїжджають в Ригу студентки і вчительки. При цьому останнім часом наданням сексуальних послуг зайнялися і молоді чоловіки.
У Латвії можна займатися проституцією в квартирі, при укладанні орендного договору і наявності медичної карти. Зараз в інтернеті рекламуються сотні квартир, квартирантка яких пропонують сексуальні послуги.

Похожие страницы