Розвиток туризму в Білорусі


Білорусія хоче розвивати туризм в європейському стилі: караванинг, тобто автомобільну подорож з проживанням в причепах, автобудинках або наметах. Міністерство спорту і туризму вже запропонувало будувати більше кемпінгів - стоянок для автомобілів, обладнаних туалетами, автомийки, магазинами та іншою інфраструктурою.
Караванінг дуже популярний в Європі, а також в США. Як передає БелаПАН з посиланням на Європейську федерацію асоціацій кемпінгів, автотуризм щорічно вибирають більш 20% всіх відпочиваючих європейців. З огляду на транзитне положення Білорусії і безпеку на її дорогах, цей вид подорожей може бути дуже затребуваний і тут, повідомляє БЕЛТА. Найбільше автотуристів очікується з Росії, оскільки наші країни входять в безвізове один для одного простір.
З метою розвитку автомобільного туризму республіка надасть податкові пільги для інвесторів, що займаються створенням туристичних об'єктів. Згідно вже розробленого проекту указу, отримати земельні ділянки для будівництва таких об'єктів можна буде без аукціону.
У минулому році Білорусію в ділових, туристичних і службових цілях відвідали понад 4 млн. Чоловік, при цьому більшість з них прибуло автомобільним транспортом. Однак з урахуванням нерозвиненості інфраструктури, лише мала частина іноземців зважилася на самостійну подорож.

Похожие страницы