Піший туризм в Уельсі

У суботу, 5 травня оголошено про знакову подію для любителів пішого туризму - офіційному відкритті Уельської прибережної стежки (Wales Coast Path). Стежка, на створення якої було витрачено 14 млн. Фунтів стерлінгів, йде, звиваючись, уздовж всього 870-мильного узбережжя Уельсу.
Маршрут проходить повз численних культових пам'яток, таких як замки та кафедральні собори в Конуї, Чепстоу і Сент-Дейвидс, півострів Ллін, всіяні тюленями лежбища в графстві Пембрукшир, човновий будиночок в Лохарне знаменитого валлійського поета Ділана Томаса і популярна у туристів село Портмеерен.
Церемонія відкриття пройде в трьох місцях - у замку Флінт, в пішохідній зоні Аберістуіта і на площі Роальда Даля, в Кардіффі.
Співробітник організації відповідальної за доступ до узбережжя, Тріша Коттнем сказала, що офіційне відкриття вінчає собою закінчення п'ятирічного будівництва.
«Ми перші в світі! Ще не було країни, у якій все узбережжя було пов'язано такою дорогою », - сказала вона. «У нас вже була приголомшлива прибережна стежка в Пембрукшир, на півострові Ллін і навколо Енглсі, після чого була висунута ідея, все з'єднати разом».
Проект був підтриманий урядом Уельсу і місцевою владою, а також Комісією з питань використання та охорони природи Уельсу. На його виконання пішло п'ять років.
Уельська прибережна стежка може використовуватися для самих різних видів відпочинку - для пішого туризму, для прогулянок верхи та велосипедистів. Також при створенні стежки не забуті були і люди з обмеженими можливостями.

Похожие страницы