Бронювання турів в Чехію


Туристична компанія «ЛОЯЛ», чеська SPA-туроператор TERMA TRAVEL і Carlsbad Plaza вперше в Україні пропонують систему on-line бронювання турів в Чехію.
22 червня 2007 року в київському готелі «Opera» туристична компанія «ЛОЯЛ», чеська SPA-туроператор TERMA TRAVEL і Carlsbad Plaza вперше в Україні презентували систему on-line бронювання турів в Чехію. Ця країна стала одним з найперспективніших напрямків розвитку туристичного ринку в Україні. Чеські курорти абсолютно заслужено відомі своїм аристократичним духом і висококласним, дійсно елітним сервісом. Одну з провідних ролей в популяризації курортів Чехії в Україні відіграє компанія ЛОЯЛ - On-line партнер TERMA TRAVEL в Україні.
Генеральний директор ЛОЯЛ Світлана Нечаєва підкреслила, що впевнене зростання саме «оздоровчого» напряму на світовому та українському туристичному ринках є доконаним фактом. Така тенденція вимагає якісно нових, сучасних принципів організації бізнесу. Саме з цією метою компанія ЛОЯЛ вперше в Україні пропонує систему on-line бронювання турів в Чехію. Тепер професіонали туристичного ринку можуть самостійно здійснити розрахунок проживання, моніторинг і бронювання вільних місць в санаторіях і готелях. Світлана Нечаєва впевнена, що ЛОЯЛ може запропонувати туристичним агентствам і агентам вигідні умови партнерства, а також унікальну інформаційну та консультативну підтримку в роботі з клієнтами.
Катерина Адамкова, директор празького офісу чеського туроператора TERMA TRAVEL, представила нові оригінальні, конкурентні туристичні продукти і послуги, які піднімають планку сучасного турсервісу на нову висоту. Наприклад, великий інтерес викликали авторські програми по Празі. Що найбільш динамічно розвивається і прогресивна туристична компанія Чехії повідомила про відкриття офісу компанії в Маріанські Лазні та, крім того, запропонувала українським партнерам декілька технологічних новинок, таких, наприклад, як можливість прямого бронювання місць в готелях. «Завжди на крок попереду!» - Філософія TERMA TRAVEL. Катерина Адамкова впевнена, що українці гідно оцінять новинки туристичного сезону і гостинність Чехії.
Мабуть, самий фешенебельний готель Карлових Вар - Carlsbad Plaza - яскравий приклад високих сучасних стандартів готельного бізнесу Чехії. Готель входить у всесвітню мережу The Leading Hotels of the World. Вікові традиції європейського курортного сервісу з одного боку і новітні досягнення в області санаторно-курортного лікування з іншого - основа успіху і гарантія якісного відпочинку та оздоровлення гостей. Особливо варто виділити сучасний бальнеоцентр готелю, який пропонує клієнтам як традиційні карловарські оздоровчі та профілактичні процедури, так і нові спеціальні лікувальні, SPA- і велнес-програми, наприклад антистресові, відновлювальні, програми проти старіння і т.д.

Похожие страницы