Лікувальні курорти в Чехії

Лікувальні курорти в Чехії

Зміцнити організм може прищеплення, яке формує специфічний імунітет, стійкий тільки до конкретних мікробам і інфекціям. Їх кількість у дозованої щепленні мінімально, але тим ні менш, змушує організм виробляти антитіла.

Літній відпочинок з дітьми

Але більш важливе значення для здоров'я має неспецифічний імунітет, який забезпечує надійний захист від більшості інфекцій, з якими ми стикаємося щодня 24 години на добу. Домогтися зміцнення неспецифічного імунітету неможливо прищепленням.

Стан неспецифічного імунітету залежить від ряду факторів:

Якість харчування
Умови життя
Стан внутрішніх органів

Таким чином, ослаблення імунітету сигналізує про те, що, можливо, в одному з перерахованих вище пунктів з'явився якийсь «вада».

Ми не спроста так багато приділяємо уваги проблемі імунної системи. Робимо ми це для того, щоб кожна людина, перш ніж зібратися відпочивати на море, приділив трохи часу своєму особистого здоров'я та здоров'я своїх близьких. Що вже говорити про літній відпочинок з дітьми!

Але варто підвести деякі підсумки, які відображені у наступній таблиці.

Літній відпочинок з дітьми в межах природних рідних умов проживання Літній відпочинок з дітьми в теплих далеких регіонах і країнах (на морі)


Варто дещо доповнити таблицю, так як для комфортного відпочинку за кордоном може знадобитися обов'язкова вакцинація всіх плануючих відпочити в тропічних країнах туристів. Робити це рекомендується за кілька місяців до виїзду на відпочинок. Так як процес вироблення антитіл до конкретних бактеріям може проходити вкрай важко і супроводжуватися такими симптомами:

- підвищення температури

- Нудота

- Блювотні позиви


- Запаморочення

- Слабкість

- Озноб і т.д.

Вакцинація бажана якщо Ви збираєтеся відправитися на відпочинок в жаркі тропічні країни, де багато кровосисних паразитів і відзначається підвищена вологість повітря.Крім того, якщо Ви виїжджаєте на відпочинок на морі з дитиною до 7 років і кілька старше, то тижневий відпочинок не принесе жодних результатів, крім негативних. Так як сам процес акліматизації у маленьких дітей триває набагато довше дорослої людини. Щоб відпочинок приніс користь як батькам, так і дітям бажано, щоб відпочинок тривав більше 2-3 місяців (т.е на весь час літніх канікул). За цей час дитина зможе звикнути до існуючих умов і по-справжньому насолодитися сімейним відпочинком.

Похожие страницы