Вишукані курорти Австралії


Перевага в деталях - в Австралії незабаром відкриється новий вишуканий курорт.
У лютому 2010 року всього в 2-х годинах їзди від Сіднея, у виноробному регіоні Хентер-Веллі прийме постояльців фешенебельний туристичний об'єкт вартістю 30 мільйонів доларів. Це дітище компанії Chateau Elan, розташованої в Атланті, Джорджія.
Курорт буде мати у своєму розпорядженні місцями більш ніж для 200 гостей, які будуть розміщуватися в сьютах класу супер-люкс і в окремих віллах. SPA-комплекс готелю претендує на звання найсучаснішого в світі.
Курорт Chateau Elan Destination Spa розташований на березі знаменитого каналу The Vintage, поруч з полем для гольфу, спроектованим Грегом Норманом і резиденцією New South Wales Open - престижного тенісного турніру континенту. Побудований на пагорбі, курорт забезпечує прекрасні види на долини і виноградники.
SPA-центр готелю, найбільший в Австралії, буде використовувати сучасні технології і висококласних фахівців для омолодження туристів в 19 спеціальних зонах.
В готелі обладнані 20 SPA-сьютів, що надають гостям переважний доступ до процедур. SPA-сьюти обладнані масажними ваннами і масажними ліжками з функцією «сон без гравітації». Для туристів, котрі цілковита самотність, є номери з внутрішнім двориком.
З терас і балконів 10 вілл курорту відкриваються прекрасні види на навколишній пейзаж і на гольф-поле Vintage з 10 лунками. Двоповерхові вілли складаються всього з 80 кімнат, які можуть компонуватись трьома різними способами в залежності від чисельності групи туристів. Кожен номер - зразок стилю і комфорту площею до 124 квадратних метрів.
Всі інтер'єри курорту виконані в приглушених тонах і теплою палітрі. Згідно філософії Chateau Elan «перевагу в деталях», у всіх кімнатах можна знайти оригінальні твори мистецтва, кава-машини Nesspresso Essenza, засоби для душа French Thalgo, цифрові розваги і доступ в Інтернет.
За словами генерального директора Еріка Стюебе, ні в провінції Хентер Веллі, ні в самій Австралії, ніколи не було нічого подібного.
Chateau Elan в вінтаж - це чудовий гольф, найкращий в світі SPA і вища якість комфорту, розташовані в одному з найпрекрасніших місць Австралії. Французькі процедури SPA, австралійський гольф і вино Хантер-Веллі - прекрасне поєднання!
Chateau Elan - спільне творіння місцевих компаній New South Wales, The Stevens Group і американської фірми Don and Nancy Panoz.
Другий етап розвитку курорту після його відкриття, передбачає освоєння прилеглої території та просування його на ринку як центру різних розважальних заходів і фестивалів.

Похожие страницы