Морські Курорти Німеччини

Зальцбург (Берхтесгаден)Якщо Ви хочете добре відпочити і при цьому поправити своє здоров'я, то Вам прямий шлях на відомі бальнеологічні курорти.Величезна кількість мінеральних джерел дозволило обгрунтувати курорти по всій Центральній Європі! У багатьох з них вже склалися вікові традиції.Останнім часом по всій країні помітний ріст реабілітаційних клінік, які розташовуються якраз в основних курортних зонах (область Альп і морського узбережжя). Мюнхен (Гармиш – Партенкирхен) Звичайно, викупатися в морі навряд чи вийде, адже вода досить холодна, проте, всім тим, кому хочеться відчути здоровий клімат, дорога сюди, як то кажуть, замовлена.

 

Зальцбург (Берхтесгаден)

 

Даний курорт розташовується на самому півдні країни, за своєю суттю є гірськолижним і бальнеологічним одночасно.«Золотий край Баварії» - так називають навколишню місцевість. І не дивно, адже тут величезна кількість прекрасних пейзажів гірської місцевості, саме тут розташовано озеро Кенігзєє, вода якого приголомшливого зеленого кольору.Тут же розташовується колишня дача Гітлера.

 

Любителям гірськолижного відпочинку буде корисно знати, що рівень гірськолижного катання тут не так високий, і це місце не можна віднести до одним з найпопулярніших місць в Альпах.Однак тут існують чудові умови для інших видів спорту: зимове катання на ковзанах по озеру, на санях, бобслей, сноуборд, фрістайл. Оберстдорф Сезон тут досить-таки стандартний - це кінець грудня - кінець березня.Цей курорт можна назвати тихим і сімейним.

 

Мюнхен (Гарміш - Партенкірхен)

 

Даний курорт розташований на півдні країни, майже на кордоні з Австрією, біля підніжжя гори Цугшпітце, яка є найвищою горою Німеччини.Тут сезон починається в кінці грудня і триває до кінця березня. Це місце особливо сподобається любителям гірськолижного спорту, адже тут є траси будь-якого рівня складності.Якщо Ви хочете поєднати, як кажуть, приємне з корисним, то під час перебування тут Ви можете відвідати чудовий замок Нойшванштайн.

Возможно, вам понравится
На гірськолижному курорті в
На гірськолижному курорті в
Гірськолижні курорти Австрії - Лех
Гірськолижні курорти Австрії - Лех
Гірськолижні курорти Італії
Гірськолижні курорти Італії

Потік російських туристів в італійський Лівіньо може вирости на третину & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інтерфакс
Так, для роботи в detskih садів, готелів і магазинів безмитної торгівлі Magazine privlekaetsâ russkogovorâŝij особистого, Багато лижні інструктори в Лівіньо провів govorât по UCAT-російського чи російської мови.Крім того, Офіс з ..

Похожие страницы