Гірськолижні курорти у Франції

Гірські Курорти Німеччини

Кращі гірськолижні курорти Німеччини знаходяться в південній Баварії.На південному сході цієї німецької землі неподалік від австрійського Зальцбурга розташований альпійський курорт Берхтесгаден.Всього на 150 км далі в західному напрямку розкинувся популярний Гарміш-Партенкірхен, а знаменитий Оберстдорф знаходиться через 75 км, ближче до озера Бодензєє.Компанія «Чайка-Тур» пропонує безліч індивідуальних гірськолижних турів до Німеччини в 2014 році.

 

Берхтесгаден. Resort, розташований в 20 км від Зальцбурга, має красиву 50 км трас, оснащених 38 підйомників.Один з найпрестижніших лижних курортів Німеччини включає 6 гірськолижних центрів.Серед регіонів катання головним вважається Йеннер. Тут прокладені траси міжнародного рівня, до яких легко дістатися на автомобілі або громадському лижному автобусі.

 

Гарміш-Партенкірхен. Один із найвідоміших гірськолижні курорти, Німеччина Гарміш-Партенкірхен розташований на відстані 96 км від міжнародного аеропорту Мюнхена і в 55 км від аеропорту Інсбрука.На 3 гірських схилах прокладено 62 км відмінних трас, з яких 42 трасах присвоєно різні рівні складності.Найпопулярнішими для катання вважаються Кройцек (Kreuzeck), Остерфельдер (Osterfelder) і Хаусберг (Hausberg).В курортному містечку Гарміш Вас чекають 100 ресторанів, більше 30 барів, а також велика кількість магазинів, клубів і казино.

 

Оберстдорф. Цей курорт пропонує 45 км трас, оснащених 25 підйомників.Гідності зимового відпочинку в Німеччині в Оберстдорфі оцінили гірськолижники, любителі бігових лиж, бобслеїсти, сноубордисти, ковзанярі, стрибуни з трампліна та скелелази.Для тих, хто любить бігові, а не гірські лижі, в Німеччині в Оберстдорфі підготовлено близько 100 км трас.Катання по найдовшому в країні схилу (7, 5 км), що знаходиться в зоні Небельхорн (Nebelhorn), включено в багато гірськолижні тури до Німеччини.У цій зоні вища точка підйому знаходиться на висоті 2224 метра, а багато траси доступні тільки досвідченим лижникам.Відпочинок на лижах в Німеччині в Оберстдорфі можна поєднувати з розвагами в сноуборд-парку і Карвінгові центрі.

Німеччина стурбована сильним падінням роздрібних цін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інвесткафе
"Сьогодні PROVEL з друзями Шаховий Король bal'neologičeskom курорті в Vetreno (Болгарія) натрієві теплою мінеральною водою Буте від землі - é ü плавали в басейні з гарячою водою душа фантастичною - на цьому курорті був перший раз - natrievaâ - до kožnoe.. ці мої друзі взимку не живуть в ..

Похожие страницы