Подорож в невелику село Єгипту

Добралися до делікатної теми, про яку багато туристів досить часто згадують, так як стикаються з відомою проблемою - алкоголь в Єгипті не найкращої якості і його вкрай мало.


І це гірка правда.

Алкоголь в Єгипті

Велика частина реалізованого спиртного в Єгипті орієнтована скоріше на туристів, ніж на місцевих жителів, так як їх віра забороняє надмірне вживання алкогольних напоїв. А на туристів надмірно зловживають алкоголем там дивляться якось косовато, і в деяких готелях траплялися такі інциденти, коли затарились спиртним відпочиваючих змушували розлучитися з їх «важким» вантажем.

Головне не забувати, що в усьому має бути міра, тому, виставлятися на показ і всіляко у відкриту демонструвати свої наміри та ще й у хамуватий манері - все ж не варто. Хоча проносити, куплений Вами алкоголь в Єгипті, в свій номер в готелі мало кому забороняли. Головне не перегинати палицю і проявляти хоч краплю поваги.

З цієї причини алкоголь хоч і можна дістати, що називається з під поли, але він буде не найкращої якості. Набагато безпечніше закуповуватися алкогольною продукцією за системою Duty Free. Такі торгові точки можна знайти в Наама, в Шарм-ель-Шейху або Хургаді в торговому центрі «Піраміда».

Але й тут є свої мінуси, так як при ввезенні на територію Єгипту існують суворі обмеження. Таким чином згідно з правилами в'їзду в Єгипет, 1 людина може провезти з собою не більше 1л. алкогольних напоїв та двох літрів пива.

Менше, до речі, можна, але більше ні-ні!

Крім перерахованих вище хмільних «джерел» в Єгипті буває, що продають алкоголь у ресторанах і барах, розташованих на пляжах не далеко від місць надмірного скупчення туристів на найбільш популярних курортах. Але, ті, хто їх пробував, залишилися не в захваті.

А тому, можна сказати простіше:

Алкоголь в Єгипті посередній і його вкрай мало, тому, коштує він недешево.
Найкраще привозити частина улюблених спиртних напоїв з собою, але не перевищувати допустимий ліміт.
Коли запаси вичерпаються, то поповнити їх можна буде в магазинах Duty Free.
Купувати спиртне в Єгипті в інших сумнівних місцях небажано.

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми раді всім і кожному!Подібна опція для туристів буде доступна тільки в тому випадку, якщо з моменту знаходження на території Єгипту пройшли рівно добу, а краще двоє. В інший час спиртне буде доступно тільки у тих, хто скористався послугою за системою харчування «Все включено».

Але з іншого боку, набагато простіше, як показує практика, привозити спиртне з собою.

Похожие страницы