Відпочинок в Єгипті взимку

Відпочинок в Єгипті взимку

Шукаємо ядро

Якщо перлина має отвір, то озброївшись десятиразової лупою, можна побачити в центрі досліджуваної ядро затравки і поверхневий шар у вигляді темної смуги, яка ніби відокремлює ядро від поверхні. Це культивовані, штучно вирощені перли.

4. Хай буде світло!

Нам на допомогу можна призвати світло! Для цього озброїмося двостороннім темним (непрозорим) аркушем паперу і світиться лампою денного світла. На аркуші паперу зробимо невеликий отвір, який по діаметру буде трохи менше перлини. Потім підносимо лист з перлиною до світла. Перлина повинна розташовуватися між джерелом світла і спостерігачем. Придивившись, можна побачити світиться перламутрову 2-міліметрову «ауру» на аркуші паперу і темне ядро. Перед нами культивовані перли.


5. Окатий мікроскоп

Завдяки такому високоточній «товаришу», можна досконально вивчити перлину. На справжній перлині буде видна луската поверхню перламутрових шарів «творця» цієї краси - молюска. Правда такий спосіб не завжди виявляється точним, тому що створюють підробку зі скла або пластмаси, яку покривають перемеленої риб'ячої лускою, перемішаної в лаку або пластикової есенції. Поверхня такої копії теж буде відносно нерівною.

6. Зовнішній вигляд

Просто розгляньте шахрайку. Якщо вона має ідеально рівні боки, ідеально кругла, то в руках у Вас нахабна і безсовісна закамуфльована брехуха.

7. «пошкреби по засіках»

Так-так ... пошкребти нам доведеться. Для цього можна взяти двох мовчазних «партизанок» і потерти їх один об одного. Якщо з «перлин» посипалися якісь осколки, то перед нами скляшка або пластмаса, покрита кольоровою емаллю.

Ще один спосіб - просто провести нігтем по перлині, справжні перли залишиться неушкоджений, а ось його безсовісні копії або втратять частину перламутрового камуфляжу, або отримають невиліковну «рану» у вигляді борозни від Вашого нігтя.

8. «Як ахтіандр на дно!»

Проведемо експеримент: у досить щільну рідина (2,7 г / см3) опустимо випробувану. Якщо вона перлова «відьма», то чи не потоне, якщо підробка, то упокоїтися на морському дні. Справжні перли щільний, але доволі легкий, щоб не пірнути на дно.

9. блищить, як зірки

Для того, щоб перевірити якість перлів можна вивчити перламутрові відблиски, використовуючи світло-сірий аркуш паперу. Покладіть перли на лист і трохи покатайте його. У якісного перлів відблиск рівномірний, багатогранний і не переривчастий, що плавно переходить від світлих до більш темним відтінкам.

Більш серйозні випробування проводяться завдяки рентгенівському випромінюванню, яке може виявити культивовані перли з 100% гарантією.

Справжній перли завжди сертифікується, і у ювелірних магазинів повинен бути документ, що підтверджує це. Видається він солідної лабораторією, в якій був проведений подібного роду аналіз.

Але не забувайте, що будь-який папірець при бажанні можна підробити.

Ми перерахували далеко не всі способи, деякі допоможуть відрізнити справжні перли від дешевої пластмасовою підробки. Лише фахівці можуть з 100% гарантією виявити підробку та визначити якість і ціну справжнього перлів.

Ну, а з того, що описано вище ви зможете спробувати свої сили, щоб не натрапити на підроблений «шлак». Тепер можна сказати, що Ви знаєте, як відрізнити справжні перли від підробки.

Похожие страницы