Відпочинок в Криму взимку

Якщо дана перспектива Вас не влаштовує, то можна вчинити так, як робили ми, максимально відстаємо від натовпу і самостійно знайомилися з обстановкою. Тут головне запам'ятати назву Вашої яхти, щоб не пропустити момент відплиття. Хоча, без Вас ніхто нікуди не втече, але все одно, змушувати себе чекати не дуже культурно. А щоб було зовсім добре - попереджаємо супроводжуючих про те, що плавати серед рифів будете самостійно, тримайтеся на плаву впевнено, плаваєте, як риба у воді, прибути вчасно зобов'язуєтеся! І все - питання вирішене.

Що стосується коралових рифів, то не будемо з Вами вандалами і тими, хто звик все руйнувати. Тому, на рифи НЕ встаємо і руками не чіпаємо, шматочки не відщипуємо, оскільки згідно з правилами в'їзду в Єгипет і виїзду з нього з шматком корала ніхто в країну не в'їде і не зможе з неї в'їхати без пригод! Теж, до речі, стосується і черепашок ...

Нижче перераховані екскурсії в Єгипті (ціни вказані зразкові, так що брати їх за непохитну величину немає сенсу). Тепер прийшла черга безпосередньо самих екскурсій в Єгипті з Хургади.

До змісту

Морські екскурсії та подорожі на яхтах

Острів Утопіяекскурсіі в Єгипті

- Плавання на яхті до коралового заповідника

- Купання з масками і ластами біля коралового рифу

- Відпочинок на острові Утопія, пісок якого, як запевняють гіди, насичений мінералами і йодом


- Човен із прозорим дном (Seascope)

- Обід

Ціна: дорослий 50 $; дитячий 30 $

У екскурсійний тур може додатково входити екскурсія в Пісочний місто або Снорклинг.

Райський островекскурсіі в Єгипті

Купання в прибережній зоні Райського острова. Вода тут трохи прохолодніше, але поблизу немає рифів, тому, брати маску з трубкою не обов'язково. На пляжі є парасольки, туалет, душ. Пляж піщаний.

Ціна: дорослий 50 $; дитячий 30 $

Відразу скажемо, що чекати від цієї екскурсії феєричних вражень - безглуздо, так як із задоволення буде те, що доступно 24 години на добу всім туристам, відпочиваючим в готелях, розташованих на першій береговій лінії. На цьому ж острові розмістилася військова база, тому вести зйомку необхідно вкрай обережно. Військові об'єкти і людей у формі знімати заборонено!

На наш погляд, екскурсія зовсім марна і стоїть вкрай дорого.

Ель Гунаекскурсіі в Єгипті

- Зупинка на купання у рифів (30 - 40 хвилин)

- Прогулянка на човні по каналах

- Рибалка (15 - 20 хвилин)

- Обід

Ціна: дорослий 55 $; дитячий 30 $

екскурсії в ЕгіптеВо час екскурсії можуть бути організовані додаткові види розваг, наприклад у нас так збіглося, що після спільного борсання біля рифів, прогулянки по каналах Ель Гуни Єгипту, п'ятнадцятихвилинної риболовлі та обіду ми зупинилися в море і нас покатали по одному разу на тримісній ватрушки і банані.

Знову ж таки, якщо розглядати розвага в цілому, то ціна явно завищена.

Морська прогулянка на коралові ріфиекскурсіі в Єгипті

Допливаємо до коралового рифу, де можна плавати в морі з маскою, трубкою і ластами. Купання може бути досить довгим.

Ціна: дорослий 35 $; дитячий 20 $

Проста морська прогулянка мало кого приваблює, але от якщо її доповнити катанням на бананах, пляжним відпочинком на якому-небудь з прилеглих островів, східним шоу, обідом і прохолодними напоями, то ми отримаємо вже інший вид екскурсії, за яку запросять 80 $ за дорослого і 40 $ за дитину. Це так звана VIP морська прогулянка.

екскурсії в ЕгіптеЧто стосується східного шоу, то не варто розраховувати на щось феєричне. Максимум що буде - це яка-небудь танцівниця вийде до глядачів і станцює 1-2 танцю. Ось і все східне шоу. Причому «шоу» може бути як на березі, так і на окремому судні, типо сіскопа - човни з панорамними вікнами або прозорим дном.

Помаранчева бухтаекскурсіі в Єгипті

- Допливає до острова

- Відпочиваємо на ньому близько 2:00

- Потім пливемо до рифів і там плаваємо ще близько години

- Обід на острові

Ціна: дорослий 55 $; дитячий 30 $

Програма досить мізерна і поєднує в собі звичайний пляжний відпочинок з виїздом на купання у рифів.

Мореекскурсіі в Єгипті

Дана екскурсійна програма може бути декількох видів. Вона розрахована на те, щоб ознайомити туристів з Червоним морем і його мешканцями. І вона дійсно знайомить, та так, що тільки ятрить апетити.

1. Море все включено

- Купання у рифа (близько години)

- Риболовля (20-30 хвилин)

- Масаж

- Поїздка до одного з островів і відпочинок на його пляжі (близько години)

- Катання на банані (1-2 поїздки)

- Обід

Ціна: дорослий 83 $; дитячий 44 $

екскурсії в Егіпте2. Море плюс

- Купання у рифа

- Риболовля

- Сіскоп (Seascope)

- Обід

Ціна: дорослий 50 $; дитячий 30 $

3. Супер море плюс

- Купання у рифів

- Риболовля

- Східне шоу

- Сіскоп (Seascope)

- Обід

Ціна: дорослий 60 $; дитячий 35 $

екскурсії в ЕгіптеЕслі говорити коротко, то подібного роду екскурсії, в яких намішано всього-всього, здаються якимись однобокими. Тут все обмежено за часом і немає можливості насолодитися вподобаним заняттям. Вони лише дозволяють створити загальне враження про те, що може чекати Вас під час повноцінного купання у рифів, коли, наприклад, на весь день яхта йде в море і можна до самого вечора насолоджуватися красою підводного світу або присвятити весь час виключно професійної риболовлі.

Сіскоп або Човен - "Русалка" екскурсії в Єгипті

- Туристів довезуть до пришвартованої човни сіскопа

- Потім всіх запросять пройти на нижню палубу, стінки якої представляють із себе великі вікна

Гіди і супроводжуючі екскурсію співробітники прикорму рибок, і з вікна можна буде поспостерігати за їхньою роботою під водою. Риб не так багато і дальній огляд буде не таким чітким, через каламутної води. Човен, як правило, дрейфує практично на одному місці, в результаті, побачити всі принади червоного моря, зрозуміло, не вийде.

Похожие страницы