Відпочинок в Криму - Алушта

Відпочинок в Криму - Алушта

Єгипет це спекотна і нестерпно спекотна країна, яка зустрічає туриста достатком сонячних днів і контрастно прохолодною вночі.

У пустелі різниця між денними і нічними температурами може становити більше 10 градусів. Зрозуміло, календарної взимку ночами тут значно прохолодніше ніж вдень, але в усьому Єгипті не дивлячись на календар як і раніше панує вічне літо!

Як такого яскраво вираженого розмежування за порами року в Єгипті немає. Літо красується на протязі всього року, але умовно можна розділити його на 2 періоду.

Перший максимально спекотний, жаркий безчинствує в період з квітня по жовтень, а в період з листопада по березень вступає в права більш прохолодний. Самий пік спеки припадає на липень, серпень, вересень і триває до початку жовтня. Ближче до середині жовтня спеку поступово слабшає.

Не дивлячись на гаряче сонце, спека тут переноситься набагато легше, ніж у країнах з більш вологим кліматом. Так наприклад, в Таїланді або В'єтнамі при температурі + 35 ° C досить складно насолоджуватися відпочинком, оскільки кожного туриста і місцеве населення в лічені хвилини, немов би обволікає задушливим вологим коконом. З незвички відчуваєш себе оселедцем під пряним маринадом, змити який можна хіба що у воді. Інша справа в Єгипті. При такій же денній температурі сонце хоч і солідно запікає боки, проте прохолодний бриз з моря дозволяє дихати на повні груди, а шалений пустельний вітер миттю все висушує. Правда, мало хто захоче заглибитися в країну, так як спеку легко переноситься лише в безпосередній близькості від моря.

На півдні країни коштує більше спекотна погода в той час, як ближче до Середземного моря картина погоди змінюється. Тут протягом усього року трохи холодніше. Різниця в температурах може становити від 3 ° C до 7 ° C. А це ще один плюс, так як кожен відпочивальник в Єгипті може дозволити собі шикарно відпочити і скупатися відразу ж у двох морях: мальовничому і строкатому - Червоному і більш солідному, серйозному і прохолодному - Середземному. Мало яка курортна країна може похвалитися такою різноманітністю по настільки доступною ціною!

Раз вже ми вже дісталися до міркувань про відпочинок, то найкращим часом для відпочинку в Єгипті, коли і погода дозволяє насолодитися теплом і комфортним купанням, є весна й осінь. Календарним влітку в Єгипті температура підскакує під + 40 ° C, а календарної зими в море особливо-то і не викупатися, так як вдень тут всього-то + 20 ° C, а ночами стає різко прохолодно. У пустелі місцями температура повітря вночі опускається до + 5 ° C. Такий контрастний погодний душ піде на користь хіба що тим, хто звик загартовуватися, а тим, хто звик ліниво насолоджуватися відпочинком, такий погодний вінегрет явно не піде на користь.

Похожие страницы