Відпочинок в Геленджику

Відпочинок в Геленджику

Перше, що потрібно знати про Греції це: якою мовою там говорять?

Рідна мова в Греції, само-собою - грецький, з туристами греки спілкуються і англійською. Приємним для Вас буде те, що в деяких магазинах і на курортах можна почути ломанную російську мову.

Наступна важлива інформація про те, що потрібно знати про Греції це: що потрібно для в'їзду і виїзду з греції:

Для в'їзду на територію Греції вам необхідна Шенгенська віза.
Громадяни Росії можуть ввезти до Греції без мита наступні речі:

300 штук сигарет або 300 р тютюну.
4 л. вина.
1,5 л. міцних алкогольних напоїв.
75 мл. духів або 375 мл. туалетної води.
Ручна поклажа може включати в себе подарунки або інші товари на суму до 170 євро, так само особисті речі, медикаменти, продукти і напої, все це не повинно перевищувати 10 кг.
Ну і звичайно ж, заборонено вивезення (ввезення) наркотиків, зброї, предметів мистецтва та старовини.

Заборонено вивіз великої кількості сірників і гральних карт, оскільки ці предмети є частиною державної монополії Греції.
При ввезенні домашніх тварин необхідно мати з собою ветеринарну книжку, в якій повинні бути відзначені всі поставлені тварині щеплення.
Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежений.
Заборонений вивіз без спеціального дозволу предметів і речей, що представляють історичну або художню цінність.

Гроші в Греції, звичайно ж - Євро. Обміняти гроші можна в банках, так само обмінні пункти є в аеропортах, на залізничних вокзалах, готелях, поштових відділеннях, барах. Звичайно ж, найвигідніший курс обміну - в банках, вони працюють по буднях з 8-00 до 14-00. Але я б Вам радив обміняти гроші вдома, все-таки курс валют будинку буде вигідніше, та й зайвого «головняка» пов'язаного з обміном грошей у вас не буде.

Переміщатися по Греції найкраще на громадському транспорті. Квитки продаються в газетних кіосках, а от для того, щоб автобуси і тролейбуси зупинилися на зупинці перед вами, ви повинні «проголосувати». Для того, щоб вийти, вам потрібно натиснути на спеціальну кнопку, сигнализирующую про зупинку. Кнопка розташована в салоні транспорту.

Похожие страницы