Молодіжний відпочинок взимку

Туристичний велосипед це вже зовсім інша справа. Вони універсальні добре долають маршрути по піску, а так само різні підйоми і спуски, розраховані на тривалі комфортні поїздки по дорогах різної складності і по бездоріжжю. В даний час все частіше використовуються так звані гібриди туристичних і гірських велосипедів. У таких моделей довша рама, низька посадка педалей і укріплені колеса. Кермо буває як прямий, так і вигнутий кому як зручно і більше подобається.


При покупці велосипеда велике значення варто приділити рамі. Її зігнутість і витіюватість з яким-небудь «наворотами» загрожує вам втратою міцності та й комфорту теж. Проста рама, що складається з двох трикутників ось ідеальний варіант. Варто також звернути увагу і на стики рами, все спаяні місця повинні бути без вад і нерівностей. При покупці велосипеда зверніть увагу на те, чи є на рамі отвори для кріплення багажника і тримачів фляг.

Що стосується матеріалу самої рами, то тут вибір досить великий. Якщо ви володієте мінімальними засобами, то варто вибирати раму з алюмінію, тому вона робить конструкцію велосипеда досить легкою і міцною, що цілком придатне для тур-поїздок з різної категорією складності. Але якщо вам попадеться рама з карбону, і продавець почне активно переконувати вас у тому, що це кращий вибір тільки тому, що мінімальний її вага вельми мізерний, то сміливо рекомендуйте такому продавцеві триматися від вас з такими порадами подалі. Карбон він же вуглепластик за своєю якістю змушує багатьох бувалих туристів просто плакати від горя, правда хтось і сміється. Такі рами придатні лише для недолугих прогулянок по рівному асфальту, без додаткового навантаження на велосипед у вигляді сумок і додаткового обладнання.

Похожие страницы