Німеччина Відпочинок Влітку

Транспорт Германии  

Транспорт

 

Залежно від відстані, яку необхідно подолати в межах Німеччини, використовуються різні види транспорту.Далекі відстані з'єднуються мережею авіамаршрутів, здійснюваних місцевими компаніями German Wings, AirBerln.Вартість перельотів становить 20 і більше євро. Порівняно із залізничним транспортом такі тарифи вважаються вигідними.

 

Проте залізничне сполучення в Німеччині вважається одним з найбільш розвинених і ефективних.Перевезення пасажирів між основними містами здійснюється швидкісними поїздами, долає відстань у сотню кілометрів за 20 хвилин.Однак дешевої таку поїздку назвати не можна. Дешевше обходиться проїзд між невеликими населеними пунктами.Все розкладу поїздів інтегровані в одну систему, яка дозволяє грамотно розпланувати поїздки в межах і за межами країни.

 

Що стосується автобусних маршрутів, то вони з'єднують більшість міст.Сам транспорт відрізняється комфортабельністю і точністю слідування маршрутам.

 

Слід згадати і про громадський транспорт в рамках окремих населених пунктів.У великих міста є метро, ​​по вулицях курсують електрички, трамваї, автобуси.Один квиток, куплений в касі за 2 євро дійсний протягом 2 годин, незалежно від виду транспорту та кількості пересадок.Можна придбати й інші види квитків, терміном дії на добу, на тиждень, на місяць.

 

Безквитковий проїзд часто стає підставою для внесення туриста в «чорний список», що обмежує в подальшому можливість прибуття в країну.Так що, рішення заощадити на проїзді і проїхатися «зайчиком» буде невиправданим.

 

Для пересування по місту і за його межами можна скористатися послугами таксі, вартість поїздки розраховується по різних системах, але в середньому слід розраховувати на оплату в розмірі 1 євро за 1 км + окремо плата за включення лічильника.

 

В більшості міст місцеві агентства пропонують ...

 

Гроші

 

Зі вступом Німеччини в Євросоюз їй довелося відмовитися від національної грошової одиницею - марки на користь євро.Обміняти марки на євро можна в банках і спеціальних обмінниках. Працюють банки в будні дні: в понеділок - середу - до 13:00, 14:00 або 15:00.В четвер і п'ятницю закриваються в 17:00 або в 18:00. Банківські філії, розташовані на великих вокзалах і аеропортах, працюють з раннього ранку до пізнього вечора.Обміняти інвалюту на євро можна на головпоштамті, в готелях.

  Виза Германии  

Шопінг

 

Вигідним може виявитися придбання в Німеччині продукції місцевих компаній-виробників, починаючи з одягу і взуття, закінчуючи предметами побуту.

 

Овочі та фрукти в Німеччині славляться своєю якістю, так як вирощуються натуральним способом.Пиво і все, що з ним пов'язано, це окрема глава в області шопінгу і туризму.Прибуття з Відпустка в Німеччині і не приносять гроші в сувенірному глечик практичної, ніж реальна.

 

Більшість великих і середніх магазинів працюють за системою Tax-free, яка передбачає можливість повернення частини ПДВ при виїзді з країни.

 

З точки зору шопінгу особливий інтерес викликає Берлін.Крім того, що саме тут знаходиться найбільший європейський 7-поверховий універсам KaDeWe, в столиці сконцентровані сотні дизайнерських магазинів, що пропонують ексклюзивні речі за доступними цінами.

Возможно, вам понравится
Діти-Літо-Відпочинок-Радість
Діти-Літо-Відпочинок-Радість
Відпочинок в Німеччині
Відпочинок в Німеччині
Діти - Літо - Відпочинок - Німеччина
Діти - Літо - Відпочинок - Німеччина

Один з найбільших туроператорів TUI закриє підрозділи в регіонах & Nbsp; & mdash; & NBSP; РБК
Для sleduûŝemu польоту телефонного інтерфейсу Клієнти результатів не запропонувати нові послуги правителя, osnovannuû до Tak званий differencirovannyh Продукція - Magic Life (klubnye готелі для всієї родини), Sensatori (Спорт premial'nogo відключений), Sensimar (свято спеціально для пар), Робінсон (мережа готелів для активного відпочинку ..

Похожие страницы