Скільки атмосфер в колесі

Таким чином, ви отримуєте систему автономного електропостачання з акумулятором, який виробляє за один літній сонячний день близько 800Вт * годин електроенергії.

Для туриста досить обзавестися невеликим акумулятором, який би дозволяв заряджати дрібні прилади у вигляді стільникових телефонів, GPS-навігаторів та іншого. Поряд з легкими буферними акумуляторами портативні модулі на основі сонячних батарей є незамінними помічниками під час роботи, відпочинку або ж довготривалих подорожей.

А акумулятор у поєднанні з модулем не тільки рівномірно живить ваші прилади енергією (його можна налаштовувати і регулювати), але і здатний накопичувати електроенергію, що дозволяє користуватися ним і вночі. Від одного великого акумулятора можна вести зарядку численних пристроїв, досить обзавестися адаптерами, підходящих до цих приладів.


Для довготривалих туристичних стоянок підійде каркасний модуль, який може фіксуватися на даху вашого авто або на причепі. Зменшена версія такого модуля застосовується для зарядки автомобільних GPS-навігаторів і запобігає саморазрядка автомобільного акумулятора, якщо ви довго не користуєтесь своїм авто. Встановлюється сонячна накопичує пластина, як правило, під лобовим склом автомобіля і виробляє потужність приблизно 10-15Вт.

Під час пішого походу величезний акумулятор і модуль на собі не потягаєш, тому тут застосовуються інші технології, мобільні зарядні пристрої зі зменшеними габаритами, товщиною і вагою, такі як - Фотоелектричний комплект (ФЕК). Вони бувають каркасними і безкаркасними. Наприклад, ФЕК «Кунак-К12» (К20), ФЕК «Кунак-Б12» (Б20), де К позначає - каркасний модуль, а Б - безкаркасний, а цифра позначає потужність модуля.

В даний час велика кількість компаній займається виробництвом сонячних батарей. Це стає все більш популярним. Наприклад, SOLBAT (Solar Battery) компанія, яка використовує у виробництві своєї продукції російські та європейські комплектуючі, AcmePower ™ (випускає в основному малопотужні сонячні батареї, виробництва Китай), Російська Науково-Виробнича Фірма «САНЕНЕДЖІ» («Квант») та інші.

Більш докладно познайомитися з сонячними батареями цих та інших фірм можна буде в наступних статтях на нашому сайті, а так само дізнаєтеся про те, як правильно користуватися сонячною батареєю або модулем ви довідаєтеся, ознайомившись із іншою статтею, опублікованою на нашому сайті.

Похожие страницы